Niesprawny moduł zapłonowy
Odpowiedz do tematu

:
no i jestem bliski zabicia się :twisted:

najpiękniejszy chyba tydzień w roku a ja w boksie!
po 5 miesiącach moduł zaczął szwankować
objawy takie że silnik krztusi się przy 2tys obrotów a potem ponad 5tys i nie daje iskry na jeden cylinder!

wysłany do naprawy pogwarancyjnej do Elserwisu
dwa tygodnie czekania,dwa dni temu telefon z pytaniem: o co chodzi z tym modułem? :koso:
dziś przyszedł i d.......a, nic się nie zmieniło!
widać że coś było grzebane ale nic to nie dało, w poniedziałek odsyłam i znów przyjdzie mi czekać tyle że tym razem bez wiary że naprawią :-x

a może ktoś wie gdzie kupić używany? w Hondzie niestety 4000pln :shock:

never as good as the first time
:
Leo, czas chyba na dobrą zmianę ;-)

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
widziałem te aukcje ;-)

Cezary mi wyjaśnił

z tego co zrozumiałem są dwa rodzaje modułów, pojedyncze na każdy cylinder (takie jak w aukcjach, typ AKBZ 07 do roku 1984 i AKBZ 46 taki jak mój zintegrowany od roku 1985
prawdopodobnie można je zastosować wymiennie lub podłączyć jeden wyręczając w ten sposób nie działającą część mojego odpowiednio ustawiając piny, to już zadanie dla kogoś bardziej kumatego niż ja ;-)
ale póki co odsyłam do Elserwisu bo nic nie zrobili, zobaczymy co powiedzą, choć akurat z nimi trudno się dogadać :-|
potem będę kombinował

Trom napisał/a:
Leo, czas chyba na dobrą zmianę ;-)

akurat nie jestem jej zwolennikiem :-P

never as good as the first time
:
Leo napisał/a:
Trom napisał/a:
Leo, czas chyba na dobrą zmianę ;-)

akurat nie jestem jej zwolennikiem :-P

Miło przeczytać ;-)

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Leo, Witaj Leo. Dokopałem się do Twojego posta na temat modułu Honda VT 500 C. Pamiętasz może czy można zastosować dwa moduły zamiast jednego który występuje w VT 500 85 rok ?

:
andrzej22 - da się ale pamietaj o innych wtyczkach.
Po co musisz to zmieniać?

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Sorry, że tak późno odpowiadam, ale byłem w szale poszukiwania modułu tego do vt 500 z 1985 roku. Gdzieś w Niemczech jest za 350 euro oczywiście używka. Postanowiłem kupić dwa osobne z głęboką wiarą, że mi pomożecie to zamontować.

:
Marecki daj znać czy e-maile na PW dotarły do Ciebie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group