Lightbary do VT 750
Odpowiedz do tematu

: Lightbary do VT 750
Poszukuję lightbary do VT 750. Tylko komplet. Może być używany, ale nieuszkodzony. Halogeny, a nie led.

Ostatnio zmieniony przez Nebek 2023-06-04, 10:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Jest tego sporo na alledrogo,
np : https://allegro.pl/oferta/stelaz-z-lampami-honda-shadow-vt750-vt-750-c4-c5-12314663020

Ale podpinam się pod temat bo chciałbym w VT 500 C zmienić ten paskudny prostokątny reflektor na okrągły. Oprócz efektu wizualnego (pozytywnego moim zdaniem) wzrośnie bezpieczeństwo bo nowy odłyśnik i żarówka halogenowa poprawią widoczność.
np : https://allegro.pl/oferta/nowa-lampa-reflektor-honda-vt-500-750-9508084809
Co o tym myślicie?
Wystarczy prądu? Będzie probem z zamocowaniem i podłączeniem?
Będę wdzieczny za wszelkie rady.

Voytec
:
Dzięki, ale tak jak sam wspomniałeś - ale drogo!
Co to twojej rozterki, niestety, nie potrafię pomóc - jestem zielony w temacie.

:
Nie musisz kupować ze stelazem. Jeżeli masz gmole to wystarczy kupić same lampy i na nich zamontowac

Voytec
:
Batiar, z połączeniem raczej nie będzie problemu. Przewody zostają te same, czyli masa, +na mijania +na drogowe i +pozycja. Podejrzewam że w Twoim moto fabrycznie napięcie idzie przez przekaźnik, jeżeli nie to trzeba założyć do h4. Jeżeli szerokość tej nowej lampy jest taka sama, i mocowanie podobne to myślę że da radę. Gdyby była węższa to założysz jakieś tulejki, podkładki itp.

Nebek masz ładny vt750, nie zepsuj wyglądu tymi lampami z tego linku. Czasami lepiej skompletować mocowanie osobno, lampy osobno o np. podobnym wyglądzie jak lampa ori. i przełącznik też, najlepiej na dwa odbiorniki, bo jak Ci się za rok spodoba podświetlenie silnika to masz jak znalazł. Jeżeli chcesz podłączyć je z drogowymi, to też przez przekaźnik. Wpisz Miki-Werke tam ma mocowania różne, Polkom, lidor. Te dwa ostatnie nie są tanie, ale można podpatrzyć jakieś inne rozwiązania. Ale jak to mówią, ładne to co się komu podoba.

Dopóki demon smutku śpi, niech żyją młode żądze.
Dopóki życie w nas się tli, dopóki są pieniądze.
:
Batiar napisał/a:
....
Ale podpinam się pod temat bo chciałbym w VT 500 C zmienić ten paskudny prostokątny reflektor na okrągły. Oprócz efektu wizualnego (pozytywnego moim zdaniem) wzrośnie bezpieczeństwo bo nowy odłyśnik i żarówka halogenowa poprawią widoczność.
np : https://allegro.pl/oferta/nowa-lampa-reflektor-honda-vt-500-750-9508084809
Co o tym myślicie?
Wystarczy prądu? Będzie probem z zamocowaniem i podłączeniem?
Będę wdzieczny za wszelkie rady.
Moim zdaniem będzie problem bo w 500 w lampie jest pełno kabli i złączek i w tej raczej sie nie zmieszczą.

:
O tym nie pomyślałem, masz racje. Lampa z C2 Ace jest duża, może taką.

Dopóki demon smutku śpi, niech żyją młode żądze.
Dopóki życie w nas się tli, dopóki są pieniądze.
:
AMarek - zmieszczą sie mimo, że ich trochę tam jest :-)
Sam zmieniłem lampę w swojej VT500 z prostokątnej na okrągłą.

:
Dzięki chłopaki za odpowiedzi i podpowiedzi.
Marek zmieniał i wie, że się da ale i tak przed zakupem zmierzę obecny reflektor i porównam z nowym.
Szerokości!

Voytec
:
Nebek, Znajdź sobie stelaż to sprzedam ci podobne lampy ale ledowe

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Panoramiks, dzięki, ale zapomniałem wspomnieć, że poszukuję halogenów. Już poprawiłem.

:
Panoramiks napisał/a:
Nebek, Znajdź sobie stelaż to sprzedam ci podobne lampy ale ledowe


Napisz coś więcej (jak świecą), może przygarnę. :evilek:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
A będziesz na Shadowisku? Bo może bym zabrał i pokazał. A świecą całkiem przyzwoicie

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Niestety nie będzie mi to dane i w tym roku również :cry:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group