Szukam informacji na temat vt 1300
Odpowiedz do tematu

: Szukam informacji na temat vt 1300
Część,
szukam informacji na temat vt 1300.
Wiem mniej więcej jak wyglądają, ale nie wiem jak jeżdżą? Czy dają radę w ciasnych zakrętach? Moc w Sabre 2011-2012 74 KM. Czy wszystkie pozostałe mają mniej niż 60 KM? Da się TYM jechać z prędkościami autostradowymi? Jak VT hamuje? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.
Andrzej

:
Z tego co słyszałem to podstawowa informacja jest taka że jak już kupisz 1300 to będziesz w kółko myślał o 1800. 😉😁

:
Miałem okazję jechać całkiem spory kawałek takim motocyklem w warunkach mało komfortowych luty i kiepska pogoda autostrada z pod poznania do Warszawy. Było to kilka lat temu ale właściciel nadal posiada ten piękny sprzęt w bogatym wyposażeniu i czarnym perłowym kolorze. Co do jazdy to bardzo wygodna pozycja za kierownics, pewna. Duża szyba świetnie ogarnia wiatr a w połączeniu z deflektorsmi na lagach zapewnia ciszę i komfort. Do 120 kmh można palić fajka i nie wyrwie😁 v max 161kmh ograniczony elektronicznie. Przyspiesza bardzo dobrze. Kanapa kierowcy wygodna, pasażera mniej, wąska. Jak ma oparcie to pewnie jest lepiej. Ogólnie fsjny zgrabny sprzęt. Co do manewrowości podobnie jsk w vt 1100. Ps. Właściciel pobakiwal że będzie na sprzedaż i w zasadzie to już jest na sprzedaż :lol:

VT 600C 1988, VT 1100C 1996, DR 650RE 1995, DR 650SE 2003 dr 350s 1992
:
tomek77 napisał/a:
Z tego co słyszałem to podstawowa informacja jest taka że jak już kupisz 1300 to będziesz w kółko myślał o 1800. 😉😁


Nie ma vt1800, jedynie vt 1300 nie mylić z vtx1300/1800

VT 600C 1988, VT 1100C 1996, DR 650RE 1995, DR 650SE 2003 dr 350s 1992
:
Skorupek napisał/a:
tomek77 napisał/a:
Z tego co słyszałem to podstawowa informacja jest taka że jak już kupisz 1300 to będziesz w kółko myślał o 1800. 😉😁


Nie ma vt1800, jedynie vt 1300 nie mylić z vtx1300/1800


wiesz co miałem na myśli

:
Skorupek napisał/a:
Miałem okazję jechać całkiem spory kawałek takim motocyklem w warunkach mało komfortowych luty i kiepska pogoda autostrada z pod poznania do Warszawy. Było to kilka lat temu ale właściciel nadal posiada ten piękny sprzęt w bogatym wyposażeniu i czarnym perłowym kolorze. Co do jazdy to bardzo wygodna pozycja za kierownics, pewna. Duża szyba świetnie ogarnia wiatr a w połączeniu z deflektorsmi na lagach zapewnia ciszę i komfort. Do 120 kmh można palić fajka i nie wyrwie😁 v max 161kmh ograniczony elektronicznie. Przyspiesza bardzo dobrze. Kanapa kierowcy wygodna, pasażera mniej, wąska. Jak ma oparcie to pewnie jest lepiej. Ogólnie fsjny zgrabny sprzęt. Co do manewrowości podobnie jsk w vt 1100. Ps. Właściciel pobakiwal że będzie na sprzedaż i w zasadzie to już jest na sprzedaż :lol:

Dzięki - wiesz za co 😉

: Re: Szukam informacji na temat vt 1300
As Kier napisał/a:
Część,
szukam informacji na temat vt 1300.
Wiem mniej więcej jak wyglądają, ale nie wiem jak jeżdżą? Czy dają radę w ciasnych zakrętach? Moc w Sabre 2011-2012 74 KM. Czy wszystkie pozostałe mają mniej niż 60 KM? Da się TYM jechać z prędkościami autostradowymi? Jak VT hamuje? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.
Andrzej

Jechałam kiedyś, na zlocie jubileuszowym k. Nowego Sącza, na vt1300 od Żabola tzn Fr0ga, on ją chyba jeszcze ma. Powiem tak - bardzo lekko się prowadzi, zwrotna, jest dość niska (w porównaniu z moją 1100 C3 AERO), nie wiem jak hamuje, bo zrobiłam tylko rundkę rozpoznawczą, która nie wymagała nagłego hamowania. Byłam zauroczona tym modelem.

Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany.
: Re: Szukam informacji na temat vt 1300
As Kier napisał/a:
Część,
szukam informacji na temat vt 1300.
Wiem mniej więcej jak wyglądają, ale nie wiem jak jeżdżą? Czy dają radę w ciasnych zakrętach? Moc w Sabre 2011-2012 74 KM. Czy wszystkie pozostałe mają mniej niż 60 KM? Da się TYM jechać z prędkościami autostradowymi? Jak VT hamuje? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.
Andrzej


Hej. Frogu ma VT 1300 Stateline. Zaiste piękna. Byłem przy jej "narodzinach" w Poznaniu
A może myślisz o VTX 1300 ? Bo to zupełnie inne moto .

Z braterskim pozdrowieniem

Ksiądz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group