Uszczelniacze i olej do lag???
Odpowiedz do tematu

:
U mnie też dobijało przy byle nierówności, a doświadczeni fachowcy twierdzili że "sześćsetka tak ma". Po wymianie oleju (W15) kolosalna zmiana, czyli amortyzatory wreszcie działają jak się należy.

Lucky rideR
:
no mi wystarczy uskok kilka cm i tak dobija że mam wrażenie jak by zaraz miały uszczelniacze wystrzelić :( a tyle co je właśnie wymieniałem. Zastanawiam się czy 15W wlać czy od razu z grubej rury i 20W.

:
Destiny napisał/a:
Zastanawiam się czy 15W wlać czy od razu z grubej rury i 20W.


Jak Ci mało to możesz wlać nawet 30W :mrgreen:

Bel-Ray ma w ofercie taki:

http://www.belray.com/bel...rmance-fork-oil

:
jako że jestem nowicjuszem w temacie to wolałbym bardziej pomocne rady, niż nic nie wnoszące nabijanie postów :chytrusek:

:
Ja na początku wlałem 20ke (według mnie trochę za gęsty czy jak to tam nazwać), ale zmieniłem na 15 i teraz jest oki. Poprzedni właściciel włożył wałki około 20mm długie no to ich nie wyjmowałem.

"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
:
Wleje 20W motula, nie chce wymienić na nieco gęstszy i okaże się że dalej będzie mi dobijało. A ten olej co już mam ściągnę strzykawką aby nie trzeba było wszystkiego znowu demontować, jak udało mi się dobrze skręcić pomimo iż nie mam tego długiego klucza to tym bardziej nie chce już tam nic majstrować :)

:
Destiny napisał/a:
A ten olej co już mam ściągnę strzykawką aby nie trzeba było wszystkiego znowu demontować

W lagach są otwory spustowe. Na str.6 MCY zamieścił przecież fotkę.

Lucky rideR
:
Czy jest ktoś kto powie mi ile oleju i jaki rozmiar ma mieć sprężyna w lagach Honda Shadow vt 1100 spirit z 2004r wersja USA

:
Olej:
- poziom 173 mm
- ilość 449 ml
Sprężyna:
- 459,4 mm
- do wymiany 450,2 mm

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group