Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla ...
Odpowiedz do tematu

:
Kilka dni temu założyłem dolne gmole. Wczoraj wywaliłem motocykl w głębokim piasku i wyrwałem z zaczepu prawy fabryczny plastikowy handguard, dlatego dzisiaj założyłem Barkbusters i przy okazji tanpady boczne.

:
Wymieniłem akumulator z motobatta MBTX 12U 14Ah ( skończył się po 4 latach ) na motobatt MB 16A 16Ah w kształcie T. :-)8

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
Zamontowałem sobie oparcie , świetna sprawa na sfatygowany kręgosłup

:
byliśmy na przeglądzie technicznym, ocena 5+ :mrgreen:

:
Zrobiłem reanimację pompy paliwa przez wymianę styków impulsatora.

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Sprężyny progresywne z nowym olejem. Nowe sakwy . Czyszczenie i smarowanie napędu . Pożądna objazdówka :chytrusek:

:
A ja swoją sprzedałem

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Panoramiks napisał/a:
A ja swoją sprzedałem

:shock: :shock: ??
Jak to??

Honda - The Power of Dreams
:
Dziki HTL napisał/a:
Panoramiks napisał/a:
A ja swoją sprzedałem

:shock: :shock: ??
Jak to??


No normalnie za piniondze :mrgreen:
Ale spokojnie została w naszej co prawda nieco patologicznej ale jednak wielkiej Klubowej rodzinie :mrgreen:

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Przerobiłem oswietlenie przednie na przekaznikachi poprowadziłem oddzielne zasilanie do lampy/ 2,5mm2/ co by nie swieciła po przekręceniu stacyjki bo mnie to raziłoi na słabszym aku nie mogłem odpalić

:
Wymieniłem membrany w kraniku paliwa i przejechałem może ze 2km :chytrusek:

:
Wymieniłem benzynę w baku :-)8

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
Założyłem nową oponę na przód :-D

:
Co prawda wczoraj, ale wyprowadziłem na pierwszą jazdę w sezonie, zatankowałem, dobiłem ciśnienie w kołach i zrobiłem kilkanaście km

:
1. Kupiłem nowy kufer (parę dni wcześniej) :-D
2. Zamontowałem nowy kufer.
3. Patrzyłem :shock: na nowy kufer jak się prezentuje :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group