Shadow 1100 SC39 przerywa tylny cylinder powyżej 45km/h
Odpowiedz do tematu

: Shadow 1100 SC39 przerywa tylny cylinder powyżej 45km/h
Witam szanowne grono. Mam problem z shadowem. Przekraczając 45km/h na 1 biegu (tzn na każdym biegu jak przekracza pewne obroty) zaczyna przerywać tylny cylinder. Gaźniki na różne sposoby ogarnianie, świece nowe, cewki zamieniałem miejscami, czujnik położenia wału jest jeden więc też odpada. Nie ważne ile jest otworzona manetka i tak przerywa na wyższych obrotach. Na przednim garze śmiało do 60km/h i nic się nie dzieje. Nalotu ma 104.000km, ciśnienie na przednim 10bar tylnym 9.5bar. Jakieś pomysły? Pozdrawiam

:
może któryś zawór się nie otwiera do końca ciekawe w jakiej kondycji jest pompa oleju i hydrokasatory luzu

VT 600C 1988, VT 1100C 1996, DR 650RE 1995, DR 650SE 2003 dr 350s 1992
:
W moim przypadku po zakupie miałem podobnie, nie wkręcał się powyżej 4500 obr/min.. Problem rozwiązał się podczas wymiany łańcuszków rozrządu, okazało się, że na tylnym cylindrze przeskoczył łańcuszek o dwa zęby, po wymianie i ustawieniu rozrządu jak ręką odjął.
Pozdrawiam

:
silnik wyjęty, rozrząd dobrze ustawiony, łańcuch nie rozciągnięty, hydrokasatory sprawdzone wg serwisówki, podczas szybkiej kompresji palcami chowają się 0.08-0.10. Pytanie czy przyciskając je dłużej powinny dać się wcisnąć do końca? Odpowietrzone i wypełnione nafta jak serwisówka zaleca.

:
kasatory montuje sie puste jak włożysz pełne to podeprą zawory i nie bedzie ciśnienia w cylindrach

:
Maruda napisał/a:
kasatory montuje sie puste jak włożysz pełne to podeprą zawory i nie bedzie ciśnienia w cylindrach


Już to zauważyłem. Zawory (przylgnie cacy) wszystko wg serwisówki pomierzone, nie ma się czego czepić. Teraz jedyną opcją zostaje chyba moduł zapłonowy. Jest to sztuka ze szwajcarii była zblokowana. 2 lata temu ktoś ją odblokował. Blokada podejrzewam na przepustnicach podcisnieniowych. Już brak pomysłów, ręce opadają.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group