Tylna klapa - zwymiarowanie
Odpowiedz do tematu

: Tylna klapa - zwymiarowanie
Hejka, w tym roku na jednym zlocie zakończającym sezon skradziono mi tylną klapę z oparcia z mojego ostrego cienia mgły :evil: . Chciałem zakupić używkę ale padł pomysł dorobienia takiej klapki z inox lub alu. Pożyczałem taką klapkę od znajomego z 750 ale niestety jest inna :(

Moje pytanie brzmi, czy byłby ktoś uprzejmy zwymiarować dla mnie tą klapkę z Shadowa 1100 1985? głównie chodzi o wysokość, szerokość i pi x oko promienie na górze wraz z otworem na kluczyk + wymiar gdzie jest "zawias"

Po wszystkim, jak będzie pasować, wstawiłbym tutaj rysunek techniczny do wykonania dla chętnych wraz z modelem zamka jaki zastosuję.

D&D DM :)
:
Tylna klapa oparcia? Mógłbyś napisać coś więcej o tym elemencie lub pokazać zdjęcie poglądowe? Jakąś nie kojarzę takiego elementu, chyba że to było tylko w 85 roczniku.

Ten, kto nie ma odwagi iść naprzód, nigdzie nie dojdzie.

:
Cześć,

Odezwij się dokładnie, co potrzebujesz 604 cztery dziewięć pięć 924, w wolnej chwili porozkładam i zwymiaruję.

Pozdrawiam
Marcin

:
Zabaluk, chodzi o ten element

Marcik 1100, dzięki ;)

D&D DM :)
:
cześć Koleżanki i Koledzy, trochę to trwało ale udało się. Wielkie podziękowania dla @Marcik 1100 za zwymiarowanie elementu. Po 2 szablonach z kartonu, wycinaniu zawiasików i przyklejanie ich na kropelkę, finalny rezultat jest moim zdaniem mega zadowalający mimo że nie obyło się bez drobnych przeróbek :twisted: jest jeszcze pomysł by próbować okleić klapkę ale to.... przemyślę :) albo zrobię drugą i będę wymieniał ^^
Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką custom klapką to dawać znać. Rysunki techniczne wrzucę któregoś dnia





D&D DM :)
:
W razie "W", w przyszłości, mogę pomóc w wypaleniu takiego elementu na laserze :)

-=ShadoW=-
:
Trochę drogo ale jest:
KLAPKA

Na 100% mam już z górki...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group