Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla ...
Odpowiedz do tematu

:
Wymieniłem uszczelniacze w lagach i poskładałem zawieszenie - jutro mam zamiar zrobić test.
Zdziwiłem się, że nawet nie jest to zbytnio skomplikowane :-)

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
i jak wyszło?
oglądałeś mój film jak walczyłem pierwszy raz z tym? :D

Kontakt do mnie w 3city
W garażu:
SKODA Superb 2FL 2.0TDI 170KM 2014 4x4
SKODA Fabia 2FL 1.2TSI 86KM 2011
MZ TS125 10KM 1977
HONDA Shadow Spirit VT750C2 45KM 2008
:
Ogólnie VT500C ma b. miękkie zawieszenie wiec na początek dałem po 0.2bar na każda lagę i przejażdżka wypadła całkiem pozytywnie.
Dodatkowo użyłem oleju 15W zamiast 10W i widzę, ze jest chyba jednak nieco lepiej
Prędzej czy później będę musiał znów to rozkręcić bo tuleje ślizgowe mam do wymiany.

A film …. obejrzę jeszcze :-)

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
u mnie tuleje jeszcze w normie były
a olej dawałem 10W

Kontakt do mnie w 3city
W garażu:
SKODA Superb 2FL 2.0TDI 170KM 2014 4x4
SKODA Fabia 2FL 1.2TSI 86KM 2011
MZ TS125 10KM 1977
HONDA Shadow Spirit VT750C2 45KM 2008
:
Wymieniłem przekaźnik rozrusznika :mrgreen: Poprzedni był zamiennikiem ale moich dwóch wyjazdów w deszczu i oryginał pewnie suchy by nie był

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
wyprowadziłem z garażu

:
Czyszczenie chłodnicy,pianą aktywną,pomogło :ride:

Lepiej milczeć i być uważanym za idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
:
Nowa oliwa i filtr w silniku 8-)

LWG!
Wątek mojego cienia: https://www.shadow.org.pl...t=26745&start=0
:
Wymieniłem uszczelki wydechów (te okrągłe pierścienie) bo miałem wrażenie, że jest jakby za głośno.
Teraz nie dość, że jest przyjemniej dla uszu to jeszcze przestał strzelać w wydechy :-)8

:
Co prawda w niedzielę, ale odebrałem swój sprzęt od Marudy, także teraz tylko jeździć :chytrusek:

:
Przyszły blachy ozdobne więc poskładalem kask po wymianie mocowania szyby (opisane w innym wątku). Przy okazji wyparłem wyściółkę.
Oprócz tego zdemontowalem akcesoryjne wydechy i …. zamontowałem oryginalne.
Tamte muszę jednak ew. trochę wyciszyć bo po jakichś 200km trochę męczą jednak uszy.

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Walczyłem dwa tygodnie, ale się udało, wymieniłem zanieczyszczone paliwo w zbiorniku razem z filtrem paliwa. Zlokalizowałem i usunąłem wyciek paliwa. Przegoniłem kilka razy i wygląda na to, że wszystko działa.
Teraz czekam na pogodę :ride:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Aku podładowane bo ostatnio coś słabo kręciła.

U.S. Route 66
:
Dziś zmieniłem klakson na Denali Soundbomb Mini - przez DCT nie można już łutututać i trzeba będzie zacząć trąbić, a tego skuterowego meep meep nikt nie bierze na poważnie ;-) .

Założyłem osłonę zbiornika płynu hamulcowego tył i poszerzenie stopki bocznej.

Dodatkowo założyłem w końcu stelaż kufra centralnego Givi Trekker, ale cały czas czekają stelaże kufrów bocznych i gmole.

:
Nowe przednie tarcze i świeży olej w Valcu.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group