membrany do vt700c z85r
Odpowiedz do tematu

:
Todek napisał/a:
GhoustDragon napisał/a:
Będę wredny, ale w nowym towarzystwie NALEŻY się przywitać!!!

Może w opolskiem są inne zwyczaje. :mrgreen: :mrgreen:


Może. Chociaż mam tam kilku znajomych i zawsze mówią "dzień dobry" ;-)

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
boniek71 napisał/a:
Te linki co żeście podali koledzy to ja już sprawdzałem i to są do nowszych modelów moja vt700c jest wersji amerykańskiej i dlatego jest z tym taki problem . Dołączam fotki tej membrany .Ona jest nierozbieralna . mam nadzieje ze ktoś ten temat przerabiał i mi jakoś pomoże.Pozdrawiam .Wesołych Świąt


http://w954.wrzuta.pl/obr...w/p080412_10.43

http://w954.wrzuta.pl/obr...K/p080412_10.44


Ja wymieniałem w swoim VT750 z 1984r. - miałem identyczne ja te twoje na fotografii, tylko całe :mrgreen: Wymieniłem bo wydawało mi się że guma jest zbyt twarda.
Przyślą Ci zestaw VT700 montażowy = gumowe membrany, pierścienie z tworzywa i klej oraz instrukcję montażu. Nożykiem przetniesz stary pierścień, ściągniesz gumę, założysz drugą, i dociśniesz nowym pierścieniem na klej ... proste i skuteczne :chytrusek:

:
emtomek czekam na twoje instrukcje . Te MEMBRANY popsuły mi całe święta. ale ty jesteś dla mnie światełkiem w tunelu

:
poszło info na priva, a reszta na e-mail :lol:

:
emtomek napisał/a:


Ja wymieniałem w swoim VT750 z 1984r. - miałem identyczne ja te twoje na fotografii, tylko całe :mrgreen: Wymieniłem bo wydawało mi się że guma jest zbyt twarda.
Przyślą Ci zestaw VT700 montażowy = gumowe membrany, pierścienie z tworzywa i klej oraz instrukcję montażu. Nożykiem przetniesz stary pierścień, ściągniesz gumę, założysz drugą, i dociśniesz nowym pierścieniem na klej ... proste i skuteczne :chytrusek:

Kupiłem na ebayu i nie trzeba niczego przecinać.. Jeden pierścień się zsuwa, wsuwasz nową i pierścień też wraca na swoje miejsce. Śmigam tak juz 4ty rok.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group