VTX 1800 kupię
Odpowiedz do tematu

: VTX 1800 kupię
Cześć wszystkim. Pomalutku szukam VTX 1800 Retro poradźcie gdzie oglądać, jakie miejsca - handlarzy polecacie. Budżet troche słaby letko ponad 20 tysi ....z góry dziękuję za pomoc.

:
Witam Tomaszu. Też szukam czegoś wygodniejszego, typu vtx 1800. Od jesieni siedzę i przeglądam ogłoszenia. Ale powiem Ci że za 20 tysi z małą górką, nie bardzo. Chyba że po motane, albo jakieś "sprajty" z łysymi oponami. To co mi się rzuciło w ogłoszeniach o "Retro", to ok. 27-31 tysi.

Jeżdżę wolno, bo mi wolno.
:
Weź Goldasa od Wyverna i będzie Pan zadowolony :mrgreen:

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
Wiem dlatego patrzę po lekkim ślizgu lub coś takiego.

:
Moi drodzy temat zamykam. Znalazlem piękny sprzęt i kontynuujemy wspólną przygodę... :lol:

:
topgun napisał/a:
Znalazlem piękny sprzęt

Gratki :toast:
zapodaj fote ;-)

:
topgun napisał/a:
Moi drodzy temat zamykam. Znalazlem piękny sprzęt i kontynuujemy wspólną przygodę... :lol:

to pochwal się nim !!!

"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
:
Sylwek napisał/a:
topgun napisał/a:
Moi drodzy temat zamykam. Znalazlem piękny sprzęt i kontynuujemy wspólną przygodę... :lol:

to pochwal się nim !!!
Pewnie, pewnie. Zamętu na robieł, a się nie chwali czy nabył "męskiego" czarnego, czy "szybkiego" czerwonego. 👍🏿😂😂😂🏍🏍🏍🏍🏍🏍

Jeżdżę wolno, bo mi wolno.
:
Cześć obiecuje że zrobie focie i pochwalę tylko teraz w rozbiórce wymiana plynow filtry regulacja zaworów itp....

:
Sylwek a jak wstawiasz fotki na profil. Odrazu mówię jestem w tym temacie słaby...

:
topgun napisał/a:
Sylwek a jak wstawiasz fotki na profil. Odrazu mówię jestem w tym temacie słaby...

Na profil czyli "avatar" czy do posta?

"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
:
Gratki Topgun.
Żeby wstawić fotkę, w odpowiedzi klikasz "img" i wstawiasz adres pliku np. z dysku google lub innego wirtualnego. Oczywiście wcześniej musisz tam umieścić fotki i pobrać adres do udostępniania. Mam nadzieję że nic nie pomyliłem, jeśli tak to mnie poprawcie.
Mój Neon jednak zmienił właściciela, teraz czyszczę plastiki :)

Baba z Hondy, koniom lżej.

http://velkracek.blogspot.com
:
Tomuś Zakrzów czeka na chwalenie się i będziem oblewać a w nagrodę dam Ci wygrac w badmintona :mrgreen:

:
Gratulacje, sam wiem jak ciężko jest coś rozsądnego znaleźć w normalnej cenie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group