/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
spacerówki czy wydłużone sety - co wygodniejsze ?
Autor Wiadomość
zdroyek 
Maciek


Motocykl: Honda Shadow VT125 -> Honda VTX1300S
Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 47
Skąd: Wołomin okolice
Wysłany: 2019-09-23, 15:38   spacerówki czy wydłużone sety - co wygodniejsze ?

Hej

zauważyłem na niektórych ogłoszeniach że są dłuższe sety do 125, poodejrzewam że jako akcesorium.

Teraz pytanie co bedzie wygodniejsze czy szukać dłuzszych setów czy spacerówki na gmole załadować ? Przy 184cm troche mam jakoś niewygodną pozycje i szukam rozwiazania.
Wydaje sie że lepsze byłyby sety bo nie trzeba przekładać nóg tam i spowrotem ale coś cena 500 jaka znalazłem odstrasza. Co myslicie ?
 
 
Gabriel 

Motocykl: Yamaha XV 1600
Wiek: 43
Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 810
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2019-09-23, 15:40   

Co kto woli. ja wolę spacerówki. Wygodniej w mieście o wyciągnięte nogi w trasie, miałem kiedyś wysunięte sety, ale mało praktyczne było w mieście.
 
 
MARQ 
f.k.a. Konar


Motocykl: VT125c 99'; VT1100A.C.E. 94-95'
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 1608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-09-24, 09:35   

mówicie o zupełnie różnych światach: jeden nie chce w kucki jeździć a drugi nie sięgał paluszkami do wajchy na wielkiej krowie ;)

powiem ci, że jak 500zł to jeszcze szału nie ma..
można byłoby się zastanowić jeśli jest naprawdę długi set i ładny motocykl.
a ile ten twój przedłuża? podeślij jakiś link...

ja kupiłem do vt1100ACE przedłużenie o ok 20cm (8cali) za znacznie większe pieniądze.
choć inne modele shadowek mają więcej akcesoriów tego typu do wyboru i w niższej cenie..

założenie długich setów w moim przypadku skończyło się koniecznością demontażu gmola,
to musisz dokładnie sprawdzić u siebie... żebyś potem się nie zastanawiał co wybrać.
_________________
kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
 
 
zdroyek 
Maciek


Motocykl: Honda Shadow VT125 -> Honda VTX1300S
Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 47
Skąd: Wołomin okolice
Wysłany: 2019-09-24, 11:31   

Gabriel napisał/a:
Co kto woli. ja wolę spacerówki. Wygodniej w mieście o wyciągnięte nogi w trasie, miałem kiedyś wysunięte sety, ale mało praktyczne było w mieście.


a widze ze własnie sprzedajesz spacerówki ??:) jakby podpasowały to bym był zainteresowany wysłałem priva
 
 
reczek 

Motocykl: Honda VT125c Shadow
Dołączył: 15 Sie 2020
Posty: 12
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2020-11-17, 18:08   

Mój głos za spacerówka mi, bo masz i to i to wtedy. Jak założysz dłuższe sety, to tylko te sety masz i miasto, post wcześniejszy. Drugie to ile te sety przedłuża, w shadow125 nie ma na tyle miejsca, aby wydłużone ci wystarczyly, mam 185 cm, a jednocześnie nie przeszkadzały jako jednak za długie do np. miasta. Spacerówki pozwolą naprawdę wyciągnąć w trasie, a np. w mieście, bezpiecznika nadal na stnd setach. Spacerówki dają wybór, a sety tylko jedno, czyli wydłużenie, ale to nadal tylko jedna pozycja nóg, mniej więcej jedna.
 
 
zdroyek 
Maciek


Motocykl: Honda Shadow VT125 -> Honda VTX1300S
Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 47
Skąd: Wołomin okolice
Wysłany: 2020-11-18, 10:59   

U mnie finalnie wylądowały spacerowki na gmolach plus podesty ktore poprawily troche komfort.

Jak doczytałem nie wszystkie gmole pasuja do wydlużonych setów a z gmoli nie chce rezygnować
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM