Naprawa skrzyni biegów vt 1100 1985
Odpowiedz do tematu

: Naprawa skrzyni biegów vt 1100 1985
Witam ponownie, od pół roku jestem posiadaczem VT 1100 z roku 1985 chyba wersja usa , licznik w milach, motocykl jest bardzo ciekawy i trochę unikatowy a zatem i trochę bardziej problemowy.
Na chwilę obecną wyskakuje 3 bieg, nie równo przyspiesza, nie działa prędkościomierz i w związku z tym mam pytania :
Czy mam skrzynię 4 czy 5 biegową ?
Czy moc silnika jest większa niż w nowszych modelach ?
Jakie są możliwości naprawy tej skrzyni ewentualnie wstawienia z nowszego modelu ?

I najważniejsze pytanie:
Czy jest osoba na tym forum która pomogła by w naprawie tej skrzyni, oczywiście odpłatnie ?
Bardzo zależy mi na pomocy bo nie chcę się rozstawać z tym motocyklem, chociaż biorę to pod uwagę.
Zaznaczam że silnik i skrzynię biegów mogę zdemontować samodzielnie.
Pozdrawiam i liczę na Was.
Darek

:
Poszukaj na Forum kolegę o nicku Maruda - on to bez kłopotów ogarnie.
Szkoda, że nie napisałeś z jakich okolic jesteś ;-)

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Dokładnie- napisz do kolegi Marudy z prośbą o kontakt. Remontował mój motocykl (VT 750 z 1985r.) - z kandydata na złomowisko zrobił w pełni sprawne cacko, a nie było to proste.

:
tu masz parę informacji w dziale motocykle

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
Jestem z okolic Jeleniej Góry ale jak trzeba to dostarczę motocykl albo sam silnik tam gdzie potrzeba

:
Pogadaj z Marudą ale sądzę, że prościej jest sam silnik zawieźć pod Łódź niż całe moto :-)

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Łatwiej sam silnik ale sprawdzić wszystko lepiej w motocyklu więc lepiej niech Maruda decyduje czy chce silnik czy motocykl :mrgreen:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Ja wysyłałem cały motocykl. Z Elbląga wyszło mi najtaniej Clicktrans. Nie pamiętam dokłanie ale chyba sporo poniżej 200 zł wyszło spod domu pod garaż Marudy. Jeśli jesteś elastyczny czasowo - można nawet taniej.

:
Absinth666, i jak u ciebie sprawa tej skrzyni bo ja u siebie mam chyba ten sam problem :cry:

:
Podepnę się i odgrzeje stary temat: za każdym razem będąc na 3 biegu przy tej samej prędkości wyskakuje mi bieg, można to uniknąć zmieniając bieg wcześniej zanim obroty osiągną newralgiczny pułap ,ale to jak by nie patrzeć usterka która drażni i chce ja usunąć ,jeśli ktoś może coś powiedzieć po takich wstępnych informacjach będę wdzięczny. ;] Moja Shadowka jest z końcówki lat '80 ,pierwsza rejestracja w Polsce 1992, na tabliczce znamionowej 1988r, silnik 1100. Ktoś coś doradzi?

:
A może by się tak przywitać najpierw w odpowiednim dziale?

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Jak zgaduję masz skrzynię 4 biegową?

NIL MORTIFI SINE LUCRE
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group