/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
akumulator - elektrycy fachowcy potrzebni ;)
Autor Wiadomość
bogdi 
aby do przodu :)


Motocykl: vt600-NC700x i skutery dwa
Wiek: 59
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 1051
Skąd: Kiełczów
Wysłany: 2020-08-10, 15:49   akumulator - elektrycy fachowcy potrzebni ;)

pytanko - czy mogę kupić akumulator mniejszej pojemności (aktualnie fabryczny 11,6 ah) w fizycznym sklepie jest 9ah (varta), prawdopodobnie był w oryginale yuasa ?, czas na niego przyszedł, a a fizycznych sklepach proponują mi 4ride (to chyba ci od kurtek) i właśnie tą Vartę, czy szukać w necie ponoć polecanego Tuborga ?
cena Varty do Yuasa to 50%, w przypadku Tuborga jeszcze większa różnica (liczę bez przesyłki i opłaty utylizacja, co w przypadku sklepu fizycznego jest na wielki plus
 
 
MARQ 
f.k.a. Konar


Motocykl: VT125c 99'; VT1100A.C.E. 94-95'
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 1608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-10, 16:11   

w Warszawie TUBORG się skończył w sklepie i dostałem info telefonicznie że już w tym sezonie nie zamówią, równolegle mają otwarte aukcje 50 sztuk na allegro i widoczny status "dostępne" na stronie sklepu.
sprawa dotyczy jednego konkretnego modelu - nie wiem jak inne - ale również podejścia sklepu do informowania o dostępności konkretnego towaru.

ja do 125 kupuję właśnie coś co nazywa się TAB i mam nadzieję, że wytrzyma nieco...
zanim zamówisz przez net - to zadzwoń i potwierdź dostępność, żebyś niepotrzebnie nie czekał tygodniami.


a może się doklejając - ktoś podpowie coś o tym TAB
- zanim dojadę do sklepu i wydam 70zł
vs 120zł tuborg, którego nie ma
oraz 170/240zł yuasa, którą również trzeba ściągać ;)
_________________
kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
 
 
darosław 


Motocykl: VT125 XL700 GL1500SE, była VT750C5
Wiek: 55
Dołączył: 09 Sie 2017
Posty: 505
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-08-10, 18:04   Re: akumulator - elektrycy fachowcy potrzebni ;)

bogdi napisał/a:
pytanko - czy mogę kupić akumulator mniejszej pojemności (aktualnie fabryczny 11,6 ah) w fizycznym sklepie jest 9ah (varta), prawdopodobnie był w oryginale yuasa ?, czas na niego przyszedł, a a fizycznych sklepach proponują mi 4ride (to chyba ci od kurtek) i właśnie tą Vartę, czy szukać w necie ponoć polecanego Tuborga ?
cena Varty do Yuasa to 50%, w przypadku Tuborga jeszcze większa różnica (liczę bez przesyłki i opłaty utylizacja, co w przypadku sklepu fizycznego jest na wielki plus


Mam w swojej 750ce 9Ah Varty zamiast 11Ah i śmiga bez problemu od 2 lat.
_________________
Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia
 
 
bogdi 
aby do przodu :)


Motocykl: vt600-NC700x i skutery dwa
Wiek: 59
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 1051
Skąd: Kiełczów
Wysłany: 2020-08-10, 19:28   Re: akumulator - elektrycy fachowcy potrzebni ;)

darosław napisał/a:
bogdi napisał/a:
pytanko - czy mogę kupić akumulator mniejszej pojemności (aktualnie fabryczny 11,6 ah) w fizycznym sklepie jest 9ah (varta), prawdopodobnie był w oryginale yuasa ?, czas na niego przyszedł, a a fizycznych sklepach proponują mi 4ride (to chyba ci od kurtek) i właśnie tą Vartę, czy szukać w necie ponoć polecanego Tuborga ?
cena Varty do Yuasa to 50%, w przypadku Tuborga jeszcze większa różnica (liczę bez przesyłki i opłaty utylizacja, co w przypadku sklepu fizycznego jest na wielki plus


Mam w swojej 750ce 9Ah Varty zamiast 11Ah i śmiga bez problemu od 2 lat.


dzięki za odpowiedź, chyba tak zostanie, jeśli sklep z Wrocławia mi nie odpisze w sprawie Tumborga, te mam obok siebie Varta chyba da radę ;), i będzie troszkę lepiej niż w moim 8 latku, zwłaszcza, że żadnych grzanych itp udogodnień nie mam

i już wiadomo Tuborga brak, proponują mi jakiś zamiennik za 110zł :), nie zaryzykuję, więc pewnie będzie eksperyment w Vartą, i sam się przekonam czy wato ;)
 
 
Skorupek 


Motocykl: VT 1100C 1996 SC23
Wiek: 37
Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 1176
Skąd: Morszków/WSK, Marki
Wysłany: 2020-08-13, 21:08   

Zamów na dawcypradu.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM