tylny amortyzator
Odpowiedz do tematu

:
A jak wygląda ten klucz do regulacji ma ktoś może jakieś foto?

:
Klucz hakowy, można go kupić w castoramie (choć nie każdej).

-=< wyvern >=-

Dziewczyny - Nurek może głębiej ;-)
:
Wygląda mniej więcej tak ;-)

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Poszukam w castoramie, niestety nie miałek kluczyków w schowku.

:
Powiedzcie mi czy wg dobrego wyznacznika ustawiłem teraz zawieszenie ?? tzn ma być na 7 czyli najtwardszy.



:
Ja ostatnio też próbowałem u siebie regulować zawieszenie kluczem hakowym i ani drgnie :-P
W którą stronę to trzeba kręcić? Czy można w obie? :-P

:
Camel napisał/a:

- punkt, na przeciwko którego ustawia się cyfrę na pierścieniu widoczny jest po zdjęciu lewego boczku
- cyfra 1 - minimalne obciążenie
- cyfra 7 - maksymalne obciążenie
- nie należy przekręcać bezpośrednio z 1 na 7 i odwrotnie (prawidłowo: 1-2-...-6-7)


:)

mnie na początku też nie chciało się ruszyć, ale jak się zdrowo przysadziłem to w końcu przeskoczyło i teraz już w miarę idzie. Dałem na 7 i jest idealnie.

:
Panowie potrzebuję pomocy, mimo że czytałem ten wątek oraz ten, który przytoczył Camel. Zdjąłem lewy boczek, zdjąłem siedzenie. Widzę ten pierścień do regulacji i cyferki na nim. Nie widzę natomiast tego odnośnika, względem którego mam ustawiać cyferkę... U mnie wygląda to tak, jak na zdjęciu.

zdjęcie

Czy ja dobrze kombinuję, że ten znacznik to te plastikowe wybrzuszenie (oznaczone czerwoną strzałką na zdjęciu)? Niebieską strzałką zaznaczyłem cyferkę na amortyzatorze. Czy one się mają mniej więcej w tym miejscu pokryć?

Z góry dzięki za pomoc!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group