/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
LAGI...olej itp...
Autor Wiadomość
shad'OS 
Po prostu... "OS"


Motocykl: VTX1800 '02
Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 257
Skąd: 16°41'E 53°43'N
Wysłany: 2019-12-31, 13:26   

Temat na razie stoi w garage i czeka na moje chęci,a w sumie na czas.A czas się kończy.A gumę na lagę naciągałem delikatnie jak ten to w to podczas pierwszego tego.... :-D
_________________
Na 100% mam już z górki...
 
 
shad'OS 
Po prostu... "OS"


Motocykl: VTX1800 '02
Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 257
Skąd: 16°41'E 53°43'N
Wysłany: 2020-04-02, 16:50   

No i tak.Daj mechanikowi zarobić to on cię zrobi w ch..ja. :omg: Rozebrałem ponownie jedną i drugą lagę.Olej w tej,którą robiłem ponownie sam,bo ciekła był w miarę.W tej,której nie rozbierałem olej był czarny jak smoła.Wytrzymało to po mojej robocie od maja do końca sezonu gdy zaczęło znowu się pocić.Pomagało wiecie co...Ale na krótko.Taki myk z kliszą albo cieniuśkim szczelinomierzem.Po rozebraniu wszystko było wiadomo.Jakieś farfocle,mniej niż poprzednio,ale były.I jeszcze jedno.Na rurze nośnej pojawiły się rysy.Nie było jakiejś tragedii,ale skąd te rysy?Nie z Tatr...Z panewki górnej,która w jednym miejscu miała takie jakby grudki,trochę wyglądało to jak ognisko korozji.Nie wiem czy to było powodem,że zaczęło ciec,czy te farfocle jakoś znalazły się pod panewką,nie wiem.Wkurwiające jest to,że człowiek daje niby mechanikowi od motocykli,którego niby chwalą,a on odpierdala za przeproszeniem taką bonanzę.Lagi są już wypolerowane,rury nośne lekko przetarłem i wyfroterowane na błysk,że prawie śladu nie ma i dziś przyszły nowe oryginalne panewki HONDY.Pomalutku będę to składał.Polecam sklep maxi bike.Wybiera się u nich tak jak z honda part house...Dobra...Urzekła mnie twoja historia... :oops: Do roboty.. :chytrusek:

PS.Poskładane,przejeżdżone.Działa.Temat do wykasowania... :evilek:
_________________
Na 100% mam już z górki...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM