Zmieniam olej.
Odpowiedz do tematu

: Zmieniam olej.
Żeby życie miało smaczek...dobra,dobra.Bez takich... :omg: Chciałem poinformować o eksperymencie,a mianowicie zakupiłem FUCHS SILKOLENE SUPER 4 i zamienię nim obecny Valvoline SynPower.Zobaczymy co się stanie... :evilek:

Na 100% mam już z górki...
:
Emocje sięgają zenitu... :shock:

<-VT1100C2<-WSKM06B3<-WSKM06B1
:
Nawet nie wiesz jaki jestem podjarany.Ciekawe czy coś pęknie albo się zapali. :mrgreen:

Na 100% mam już z górki...
:
Rozumiem, ja też lekkiego pierdolca dostaję tej wiosny. :twisted:

<-VT1100C2<-WSKM06B3<-WSKM06B1
:
Ch...j z taką wiosną.Zimniej niż zimą. :omg:

Na 100% mam już z górki...
: Re: Zmieniam olej.
shad'OS napisał/a:
Żeby życie miało smaczek...dobra,dobra.Bez takich... :omg: Chciałem poinformować o eksperymencie,a mianowicie zakupiłem FUCHS SILKOLENE SUPER 4 i zamienię nim obecny Valvoline SynPower.Zobaczymy co się stanie... :evilek:

Niesamowite :mrgreen: Zdaj raport na koniec sezonu ;-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
Na sam widok bańki z nowym olejem w silniku brzybylo 20 koni :lol:

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
:arrow: Może ten silnik,jest już mało wart i dla tego ten test :?:

Lepiej milczeć i być uważanym za idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
:
Spoko wodza,bedzie dobrze...Silnik poskręcany drutami,wytrzymie...A tak na serio to spotkałem kumpla,który zalał FUCHS SILKOLENE PRO 4 10W40 XP.Mówił,że rewelacja,ale to syntetyk.Ja postanowiłem spróbować z tym.Narty...Jadę po gaśnicę! :evilek:

PS.A ty ahmed799 na zlot to w kapciach jedziesz,nie?Czy "naopkoło"???? :mrgreen:

Na 100% mam już z górki...
:
Cytat:
PS.A ty ahmed799 na zlot to w kapciach jedziesz,nie?Czy "naopkoło"???? :mrgreen:

shad'OS, jeszcze nie wiem czy pojadę i którędy. Ogólnie trasa zapowiada się przez kaszuby lub mazury co by silnik zdążył się rozgrzać dobrze a ja żebym nacieszył się jazda :-P

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Mój kumpel zalał do moto olej PMO i od tego czasu ciężko się z nim gada, gdyż jest nieprzytomny z zachwytu. Lał to ktoś z Was?

Na 100% mam już z górki...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group