VT 700C podświetlenie zegarów i tylne światła nie świecą .
Odpowiedz do tematu

: VT 700C podświetlenie zegarów i tylne światła nie świecą .
Witam , mam problem , nie świeciło podświetlanie obrotomierza , chciałem poprawić żarówkę bo coś nie kontaktowało i przez nieuwagę zrobiłem zwarcie . Przestały świecić tylna lampa i oświetlenie tablicy rejestracyjnej no i podświetlenie zegarów . Mijania świeci , bezpieczniki przy kierownicy dobre ( nie ma tam od pozycyjnych ) . Pomóżcie gdzie szukać usterki ? :-(

:
Ze schematu od 500 wynika że pierwszy bezpiecznik jest od tych obwodów, później złącza i włącznik zapłonu

:
Cześć, a masz może rozpiskę bezpieczników - nie potrafię namierzyć

:
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie :toast: , ogarnąłem temat . Podpiąłem na krótko kabel od aku do gniazda żarówki z zegara i wszystko świeciło , ale znowu zrobiłem zwarcie :omg: i wszystko zgasło. ale poleciały bezpieczniki , wymieniłem wszystkie i zaczęło wszystko działać :chytrusek: w rozpisce bezpieczników nie ma pozycji a jednak do któregoś są podpięte :shock: .

:
W VT 500C z 85r. z USA w rzeczywistości jest taka skrzynka bezp. i bezpiecznik od oświetlenia i podświetlenia to opisany "Tail Meter" Na zdjęciu tak wygląda: https://imgur.com/kXbzDSS

:
Dziękuje - pewnie już mi wystarczy - teraz tylko posprawdzam co jest do czego i opiszę sobie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group