Kontrolka p³ynu ch³odniczego nie zapala sie po przekreceniu
Odpowiedz do tematu

: Kontrolka p³ynu ch³odniczego nie zapala sie po przekreceniu
Witam. Po przekreceniu kluczyka powinna palic sie kontrolka od temepratury i zgasnac po urochomieniu silnika ale tak sie nie dzieje. .

:
Sprawdzi³e¶ czy nie spali³a siê ¿arówka?

Matrix w Trasie

Go¶æ Us³ugi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Chyba masz na my¶li kontrolkê ci¶nienia oleju a nie temperatury?

:
Kontrolka od cisnienia oleju dzia³a ok. Chodzi mi dokladnie o kontrolke od plyny chlodniczego.

:
henry801 napisa³/a:
Chodzi mi dokladnie o kontrolke od plyny chlodniczego.
Te¿ kiedy¶ sie nad tym zastanawia³em. W moim VT 1100 nie zapala³a siê po w³±czeniu zap³onu.Ale dzia³a³a prawid³owo. Kiedy¶ podczas jazdy po szutrze na niskim biegu wpad³ mi jeden kamyk w os³onê wentylatora i zablokowa³ go. Kontrolka zapali³a siê kiedy temp. wzros³a a wentylator by³ zablokowany.
Sprawdza³em w wielu VT 1100 i w niektórych siê zapala³a, a w niektórych nie.

"Bardzo te¿ po¿ytecznie bywa najsamprzód zdzieliæ ¶wiadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po g³owie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do k³amstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu ¦wiadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
W moim 750 z 2006 siê nie zapala, jak nie masz pewno¶ci czy dzia³a to zewrzyj przewód id±cy od czujnika temperatury do masy.

Apetyt ro¶nie w miarê je¿d¿enia
:
Robilem tak (przewód dotykalem do masy i nie pali sie tez)

:
U mnie bylo wszytko ok tzn zapalala sie podacz gdu kluczyk byl przekreconyi gasla jal silnik odpalil. Podczas wymiany p³ynu zauwa¿y³em ze wtyczka od czujnika jest zablocona i wypi±³em kabelek zeby oczy¶ciæ inl po tym przesta³a dzia³aæ kontrolka. Zrobilem to na przekreconym kluczyku i zastanawiam sie czy cos innego sie nie uszkodzilo.

:
A mo¿e bezpiecznik jaki¶ przejarany???

:
Bezpieczniki tez ok.

:
Wiêc o ile jest dobry styk na ¿arówce to nie zostaje nic innego jak przelecieæ miernikiem po kolei po kablach a¿ znajdzie siê miejsce gdzie wystêpuje problem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group