Co dzi¶ zrobiłem dla swojego motocykla ...
Odpowiedz do tematu

:
Dziki HTL napisał/a:
tomek77 napisał/a:
kupiłem olej i filtr

piwa zapomniałe¶ kupić ;-) Dasz radę wymienić bez browara?? :toast:


piwo dzi¶ rano szwagier dostarczył ;-)

:
Dzisiaj sobie pojeĽdziłem :ride: po garażu... :D Zamówiłem klocki hamulcowe, spisałem listę rzeczy do kupienia przed sezonem

-=ShadoW=-
:
olej kupił plus filtr oraz nowa bateryjkę :mrgreen: :chytrusek: szykowanie sie powoli na jazde :mrgreen:

:
Kupiony nowy łańcuch+spinka+smar super "truper" (bel-ray) :mrgreen: :chytrusek:

:
daro napisał/a:
Kupiony nowy łańcuch+spinka+smar super "truper" (bel-ray) :mrgreen: :chytrusek:

Dodam, że tyle na razie zrobił dla MOJEGO motocykla...Czekam na ...montaż :chytrusek:

"Do what you love - love what you do"...
:
Krysia napisał/a:
daro napisał/a:
Kupiony nowy łańcuch+spinka+smar super "truper" (bel-ray) :mrgreen: :chytrusek:

Dodam, że tyle na razie zrobił dla MOJEGO motocykla...Czekam na ...montaż :chytrusek:

Krysiu kochana - To jest tak, że mężczyĽnie nie trzeba przypominać co pół roku. Przyjdzie czas to założy.

Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
:
Nowy sezon nowe zakupy:
Do motocykla kupiłem olej i filtry, wymiana pewnie w najbliższy wekend.
A dla siebie nowy "garnek", Nolana N100.5, już się nie mogę doczekać kiedy go wypróbuję.

:
Zakupiłem nowe oponki Metzeler i podno¶nik. Wymiana w weekend :mrgreen:

:
Wczoraj u siebe zrobiłem nowa opona przód+wentyl metalowy ,wymiana oleju w lagach 15 W, nowe uszczeliniacze+przeciwpyłówki, zegarek z ali na kierownice. Zostało tylko zagruntować tylni błotnik który zmodyfikowałem położyc lakier i klar. Dodatkowo nowa podkładka pod tablice na bok tylna opona i można wyjeżdzać.

:
Przyszła prosto z Japonii uszczelka dĽwigni zmiany biegów, nabyłem więc od razu olej i filtr.
Czas się wzi±ć do roboty.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Kolumb napisał/a:
Mały dylemat. Do vt 1100 C3 , " NGK, czy DENSO ? :roll: :cry: któ¶ có¶ ?

no to chyba dylemat nie na ten temat :):):)

Honda - The Power of Dreams
:
To i ja się pochwalę:
Dzisiaj dotarł do mnie zregenerowany odblask lampy przedniej więc czym prędzej zamontowałem - może jutro uda się kupić now± lepsza żarówkę.
Wymieniony olej i filtr. Zamówione kilka gadżetów jak dodatkowe ¶wiatła STOP itp. więc ciekawy tydzień się zapowiada.

:
Dzi¶ wpadł Tom Tom Rider 550, Caberg Ghost czarny mat i intercom Caberg speak Easy S :chytrusek:

Honda - The Power of Dreams
:
Ci±g dalszy miłego zajęcia:
Zamontowane dodatkowe ¶wiatło STOP pod kufrem i mam jeszcze dwa malutkie ale chyba już dam sobie z nimi spokój żeby nie było choinki.
Co najważniejsze to nowa żarówka Night breaker laser +150% OSRAM w poł±czeniu z regenerowanym odblaskiem reflektora głównego daje efekt niesamowity w porównaniu do tego co miałem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group