Dzwignia zmiany biegów-kołyska
Odpowiedz do tematu

: Dzwignia zmiany biegów-kołyska
Wiele lat temu, jeździłem motocyklem, który miał dźwignię zmiany biegów pozwalającą na ich przełączanie także piętą. Mówiono na to kołyska.
Czy można taki element zastosować w VT750 i ewentualnie gdzie to kupić.

:
Można, allegro, ew. uśmiechnąć się do Piotra75 z forum.

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Odkopuje temat. Sprawdziłem i nie znalazłem użytkownika Piotr75, żeby Go zapytać, a na allegro mam problem bo nie mogę znaleźć. Więc proszę o pomoc. Kołyska do vt750 c4

Ubezpieczenie OC i AC. Potrzebujesz?
Napisz PW
:
Piotr 75
https://www.shadow.org.pl...ewprofile&u=220

Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany.
:
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.

Ubezpieczenie OC i AC. Potrzebujesz?
Napisz PW
:
mam kołyskę ale nie wiem czy do vt 750 ?
ps.wieczorem jak wrócę z pracy mogę podesłać zdjęcie mms. :-D

:
daro napisał/a:
mam kołyskę ale nie wiem czy do vt 750 ?
ps.wieczorem jak wrócę z pracy mogę podesłać zdjęcie mms. :-D


Z miłą chęcią. Może akurat podejdzie.

: Re: Dzwignia zmiany biegów-kołyska
Taras napisał/a:
Wiele lat temu, jeździłem motocyklem, który miał dźwignię zmiany biegów pozwalającą na ich przełączanie także piętą. Mówiono na to kołyska.
Czy można taki element zastosować w VT750 i ewentualnie gdzie to kupić.


Cześć jeżeli to nie będzie problem to pochwal się zdjęciami takiej kołyski i jaki to jest koszt.

: Re: Dzwignia zmiany biegów-kołyska
Monika napisał/a:
Taras napisał/a:
Wiele lat temu, jeździłem motocyklem, który miał dźwignię zmiany biegów pozwalającą na ich przełączanie także piętą. Mówiono na to kołyska.
Czy można taki element zastosować w VT750 i ewentualnie gdzie to kupić.


Cześć jeżeli to nie będzie problem to pochwal się zdjęciami takiej kołyski i jaki to jest koszt.


Kolega pisał o tym w 2012 r. ..... :-)8

you're never too old to Rock'n Roll …
Jethro Tull
:
Też bym chciał zobaczyć kołyskę lub chociaż wydłużoną dźwignię biegów. Kupiłem nowe buty i niestety nie mogę już włożyć nogi między podnóżek a dźwignię.Zmieniliśmy na wieloklinie położenie dźwigni, podnosząc ją, ale to nie jest wymarzona pozycja do jazdy i zmiany biegów. Szukam teraz drugiej dźwigni, aby dospawać kawałek i nie mogę znaleźć oryginału. Mogła by być też od innego motocykla, lecz nie wiem, gdzie można znaleźć informację, jaki to jest wieloklin dźwigni oryginalnej...Może ktoś ma informację a może zdjęcie patentu typu set ? Moja Honda to Shadow 750 z 1984 r.

:
Mam kołyske do VT700 86-87 jakby sie nadała

:
W mojej 1100 jest kołyska. Ale muszę powiedzieć że próby zapinania biegów piętą nie wychodziły mi jak należy. Pod piętą nie czułem dźwigni tak jak palcami. i zrezygnowałem z tego sposobu.

:
W mojej C3 mam kołyskę i jest to bardzo wygodne. Piętą zapinam biegi, dla mnie to świetne rozwiązanie.

Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany.
:
Ja też u siebie mam kołyskę, super sprawa.

Piotrek
:
bardzo fajna rzecz, ale to moje odczucia.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group