Ktora tarcze hamulcowa wybrac?
Odpowiedz do tematu

: Ktora tarcze hamulcowa wybrac?
Prosze szanowne grono o rade-musze wymienic tarcze hamulcowa i mam do wyboru dwie:orginalna uzywana o gr.4,94 lub nowa NG w podobnej cenie,na ktora postawic

:
limit serwisowy dla tarczy hamulcowej to 4mm. Zastanów się czy warto kupować używkę, jeśli jest w podobnych pieniądzach do nowej.

Ja kupiłem nówkę i jestem zadowolony. Założyłem jeszcze przewód w stalowym oplocie i jest elegancko.


Pozdro.

-=ShadoW=-
:
Dziekuje za szybka odpowiedz,nominalna tarcza ma 5 mm,wiec ta nie jest jakos bardzo wyeksploatowana,jednak patrze pod wzgledem jakosci.Poniewaz nie mam zbyt wiele do czynienia z tarczami i nie znam marki NG,a orginal,to orginal,dlatego ten dylemat.

:
Ja założyłem do siebie taką samą tarczę jaką chcesz kupić i nie mam, żadnych uwag, hamuje dużo lepiej niż poprzednia, której grubość nie odpowiadała już normom serwisowym 8-)

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Również mogę polecić NG. Mam od ubiegłego sezonu. Nie ma żadnego bicia. Nie zdeformowała się. Moto się zatrzymuje ;)

:
Mnie się nawet udało jakieś rabaty uzyskać na te tarcze dla naszego forum, tylko musiałbyś poszukać tematu dotyczącego wymiany napisanego przeze mnie jakieś 2 lata temu i sprawdzić czy to nadal aktualne. :chytrusek:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Dziekuje wszystkim,wczoraj ja zamowilem.

:
witajcie,

właśnie otrzymałem paczuszkę, nowa tarcza NG - pomóżcie proszę - z jaką siłą ją się dokręca??

:
A czy ktoś miał doczynienia z tarczami TSU BOSS?
https://zestaw-napedowy.pl/vt-600-c-shadow/2432-tsu-boss-ho08fid-tarcza-hamulcowa.html

:
Widzę że nikt nie zna powyższej firmy. Zdecydowałem się na zakup tarczy NG. Cena jest OK. zapłaciłem około 350 zł, i w sumie na różnych forach dość pochlebne o nich piszą. Ma tylko trochę inny design.

[/URL]

:
No i wszystko poskładane.
Nowa tarcza, wyczyszczony zacisk z nowymi uszczelkami, nowy przewód w oplocie HEL, nowe klocki, nowy olej w lagach, wyczyszczone szprychy, wyczyszczona i przesmarowana linka prędkościomierza. Polecam sprawdzenie linki prędkościomierza, mojej przed wyczyszczeniem nie dawało się ręcznie obrócić.


:
pięknie wygląda.
i oplot zrobi swoje

:
Hydrant, bardzo ładnie odnowiony zacisk hamulcowy. Malowałeś proszkowo?

-=ShadoW=-
:
Nie były malowane. Użyłem płyn do czyszczenia piekarników i mikrofalówek i szorowanie szczoteczką do zębów. I tak wyszło.

:
Hydrant
Pięknie to wygląda, zacisk jak nowy.
Powiedz, gdzie kupiłes tarczę?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group