Podesty vt 1100 ACE
Odpowiedz do tematu

:
Mariioo podpytaj Dyńka, u siebie jakieś od Harley'a założył.

:
Dzięki za wszelkie info, w sumie już postanowiłem że kupię raczej coś dedykowanego do mojego modelu, prawdopodobnie cos jak w linku podesty

:
Cześć. Mariioo, miałem właśnie coś takiego jak podajesz w linku. Podnóżki w VT1100 unoszą się do góry i do tyłu, czyli pod kątem. Montując w miejsce podnóżek podesty jest tak samo. O ile od strony dźwigni zmiany biegów nie ma problemu, o tyle z drugiej strony unosząc się zawadzają o wydechy. Poza tym po zamocowaniu są niesymetryczne w stosunku do linii motocykla. Jak coś mam całe kompletne z mocowaniami do ramy, mogę użyczyć do przymierzenia, żeby nie wydawać na darmo kasy.

Piotrek
:
Wielkie Dzięki Dyniek za podpowiedź i chęć pomocy, szczerze mówiąc myślałem że ewentualny problem niesymetrycznej wysokości podestów rozwiązuje to że w zestawie z linka są przewidziane różnej długości "ramiona" mocujące podesty do moto (oryginalnie podnóżki tęż mają niesymetryczne ramiona/ uchwyty). Na spokojnie muszę przemyśleć temat, jak coś to będę się "uśmiechał" do Ciebie Dyniek na privo w temacie :thx:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group