OPONY Z BIŁYM BOKIEM
Odpowiedz do tematu

:
Wychodzi na to że tylko centymetr szersza i 4 mm niższa więc nie powinno być problemu z taką różnicą. Może ktoś kompetentny by się wypowiedział bo byłbym skłonny taką założyć.

:
Nie znajdzie się nikt kompetentny w temacie ?

:
witam trochę stary post ale może ktoś czyta
potrzebuję przedniej opony 110-90-19 z białym paskiem nie znalazłem
można kupić rozmiar 100-90-19 robił ktoś coś czy te 10 mm nie stanowi problemu ???

Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.
:
niestety...
Gdybyś chciał to mam nówkę Maxxis M-6011 Classic 120/90-18 65H WW bo mi ze sklepu przysłali nie to co trzeba i od ponad miesiąca nie moga odebrać.

:
nie dzięki chyba 18 nie uda się wcisnąć na 19 . :-) będę szukał dalej

Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.
:
jakie walory ma opona z białym bokiem? Tylko estetyczne?

pozdrawiam
KWT

KWT
:
katarcza napisał/a:
Tylko estetyczne?

Tylko. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
większość elementów w moim moto ma charakter estetyczny :-) :-P

Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.
:
A estetyka wymaga odpowiedniej kosmetyki

:
święta prawda :evil:

Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.
:
A ma jakieś wady? W stylu że np lubi pękać albo sam nie wiem co.

KWT
:
Opona, jak opona. Biały pasek nie wpływa na szybkość zużycia bieżnika. Miałem komplet (przód-tył) z białym paskiem tej samej firmy (marki nie pamiętam) i po jednym sezonie (ok. 10 tyś. km) tylną musiałem wymienić. I nie ze względu na biały pasek, a ze względu na przebieg.

:
A poodobno jak opona ma biały pasek, to podczas jazy mniej boleją plecy.

Ostatnio zmieniony przez Kolumb 2020-02-29, 10:53, w całości zmieniany 1 raz
Jeżdżę wolno, bo mi wolno.
:
Kolumb napisał/a:
A poodobno ja opona ma biały pasek, to podczas jazy mniej boleją plecy.


Zgadza się, bo z taką oponą jeździ się wolniej i dostojniej. Prezentuje się znakomicie. :D

:
a to mnie chcieli oszukać, sprzedawca zachwala że te białe jadą 20km/h szybciej, a te pomarańczowe nawet 25!

KWT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group