Reflektor oraz żarówka
Odpowiedz do tematu

: Reflektor oraz żarówka
Witam, wczoraj pierwszy raz w tym sezonie miałem okazję jechać z pracy na motorku. Zaskoczyła mnie jakość dawanego światła. Reflektor ogólnie bardzo słabo oświetlał drogę i w dodatku główne światło było przede mną jakieś 3 metry. Wiem, że trudno to dokładnie stwierdzić, ale gdzie Wam rzutuje główny promień światła? Szczerze mówiąc prawie nic nie widziałem. Dopiero po włączeniu Długich droga wyglądała w porządku. Reflektor jest w dobrym stanie, nie jest brudny ani pożółkły. Możliwe, że żarówka dopełnia żywota? Wydaje mi się, że w tamtym sezonie było ok bo nie zwróciłem na to uwagi. To nawet w poprzednim moto Virago 125 było o niebo lepiej. Co poradzicie?

:
Ustawić światło na stacji diagnostycznej, rozebrać lampę i przeczyścić wszystkie styki i kostki, wymienić żarówkę na nową. Polecam jakąś wzmocnioną.

To nie było moje marzenie, ale zaskoczyło.

https://www.facebook.com/shadowontheroad/

:
Nie przedstawiłeś przypadkiem reflektora?

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Też myślałem, że jest może przestawiony ale wygląda że jest na swoim miejscu. Śruby mocujące mocno go trzymają i jest pozycji "poziomej". Prawie kończy się badanie 5 maja, to może gościu coś poradzi. A jak wygląda wymiana żarówki? Klosz się jakoś ściąga, czy od tyłu?

:
Po ostatniej jeżdzie w nocy stwierdziłem że słabo świeci reflektor, myślę jak to poprawić, zaradzić, macie jakieś rady? Może nowa żarówka tylko jaka, a może coś innego.

:
Ja bym powiedział, ten typ tak ma :-) .Zainwestuj w lepszą żarówkę i z pewnością będzie lepiej.

"Nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć"
:
Maciuś, Jak zmieniłem żarówkę w swojej shadowce z oryginalnej na night breaker +150% osrama. Powiem Ci robi dużą różnicę. Wcześniej miałem tylko takie świeczki te, żarówki świecą

Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
:
A to są h4

:
maciejka - znajdziesz H4 bez kłopotów na popularnym portalu aukcyjnym :-)

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
maciejka napisał/a:
A to są h4

No ja w shadole miałem H4 - teraz w autobusie też mam H4 ale ciut inny rozstaw skrzydełek (ci kanadyjczycy zawsze coś wymyślą)

zarowka

Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group