/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Blokady w Shadow 125? Czy to jakiś problem?
Autor Wiadomość
perry_84 

Motocykl: Honda VT 125 Shadow
Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 16
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2019-08-20, 06:02   

Marlboro napisał/a:
Tak - reguluje się proporcje powietrza do benzyny. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia, możemy powiedzieć że dajemy więcej powietrza do danej jednostki benzyny lub ze dajemy mniej benzyny do danej ilości powietrza

Rozumiem to w takim razie jak czarna świeca to dać więcej czy mniej powietrza (śrubkę regulacji zg.ze wskazówkami zegara czy w przeciwną stronę). Przed chwilą wróciłem z pracy to jak redukowałem bieg to nawet z tłumika mi strzeliła.
 
 
perry_84 

Motocykl: Honda VT 125 Shadow
Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 16
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2019-08-22, 19:53   

Finał całej operacji jest taki że sprawdziłem w końcu sprężanie na cylindrach i prawie się rozpłakałem :-) , bo zarówno na jednym i drugim wyszło po 9 bar. Wlałem kapkę oleju bezpośrednio i od razu wskoczyło na 15 bar. Problem odnaleziony i teraz będzie naprawa. tylko rozkręcania od czorta, ale jakoś pójdzie no i kasy też trochę strzeli. Reasumując wszystko to moje niedopatrzenie za późno wyczułem że w oleju jest benzyna i zaworki iglicowe nie trzymają. Na przyszłość zanim zacznę jeździć to wpierw olej wymienię, a tak zrobiłem gdzieś z 300 km i dupa wystarczyło.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM