Chę kupić VT 700 :)
Odpowiedz do tematu

: Chę kupić VT 700 :)
Witam serdecznie nowych kolegów i koleżanki.
Szukam dla siebie 1-wszego moto (poważnego). Aktualnie jeżdże Daelimem VS 125F, prawo jazdy na ukończeniu i szykuję sie na zakup Jakiegoś Cienia (szczerze mówiąc biore jeszcze pod uwagę Intrudera z konca lat 80-tych). Szukam czegoś budżetowego, do lekkiego dopieszczenia. Strasznie spodobał mi się Shadow VT 700. znalazłem 2 ciakwe okazy - z 85r. w bardzo atrakcyjnej cenie oraz z 86r. Czego się obawiać? Na co zwrócić uwagę? Czy wogole polecacie to moto jako 1-wsze? Pomniżej linki do tych motorków:
https://www.olx.pl/oferta...CtXkzvVGiKVevK8
do zrobienia kosmetyka, gaznik do regulacji ( z grupy shadowa na fb juz wiem ze objawy, które opisał sprzedający faktycznie pasują do regulacji gaźnika), do wymiany płyn hamulcowy. Przebieg wg licznika ok 36 tys mil. Gościu mówi, że jezdzi nim codziennie do krk po 40km w jedna strone, czasem dalej i jest wszystko ok). Jutro jadę go oglądać (jest 150 km odemnie, ale bede tam przejazdem wiec mam do nadlożenia 20km)
Drugi zaraz koło mnie:
https://www.olx.pl/oferta...P40Bhhr-F8sEYY4
Zdecydowanei bardziej mi się podoba jednak małżonce zdecydowanie mniej podoba się cena.

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto doradzi mi cokolwiek :)

:
Ja bym na Twoim miejscu brał tego drugiego. Jednak wersja z 1986 roku dużo bardziej mi się podoba.

Na pierwszy motocykl to bardzo fajna maszyna - wiem z doświadczenia.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
Dżej dżej napisał/a:
Ja bym na Twoim miejscu brał tego drugiego. Jednak wersja z 1986 roku dużo bardziej mi się podoba.

Na pierwszy motocykl to bardzo fajna maszyna - wiem z doświadczenia.


a są jakieś aspekty techniczne przemawiające za modelem 86? czy w głownej mierze różnią sie wyglądem?

:
Jak masz zamiar jeździć z żoną to raczej '86, jest większy. Ogólnie fajniejszy :) Specyfikacji nie znam, musiałbyś porównać, no chyba że ktoś zna na pamięć to Ci pewnie podpowie.
Pozdr z KGR.

:
W dużej mierze to kwestia co się bardziej podoba. Jak dla mnie wcześniejsza wersja bardziej przypomina soft choppera a '86 to już bardziej chopper/cruiser. Ma inne proporcje i jest trochę większy.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
Najlepiej jak byś się przymierzył jak jesteś facetem o wzroście powyżej 170 cm VT 700 z 86 r jest troszeczkę dłuższy a to robi dużą różnice poza tym niewiele się różnią :toast:

:
Kupiony model 86 :) 6 tys zostawiłem i zstałem się szczęsliwym posiadaczem Cienia do dopieszczenia :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group