olej midland
Odpowiedz do tematu

shadowbogdan
[Usunięty]
: olej midland
witam serdecznie, byłem dziś w hurtowni olei i zaproponowano mi kupno oleju o nazwie Midland do motocykla, nie znam go i prawdę mówiąc nic o nim nie słyszałem . Wiem że może być do motocykli z mokrym sprzęgłem , ale nie mam przekonania . Proszę o radę :thx:

:
Daj sobie spokój z tym olejem. Tak naprawdę nikt do końca nie wie, gdzie jest rozlewany i jak ma tak naprawdę jakość. Swojego czasu zalałem Midlandem silnik w samochodzie i po 10000 km bardziej przypominał brudną wodę niż olej :-?

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

: Re: olej midland
shadowbogdan napisał/a:
witam serdecznie, byłem dziś w hurtowni olei i zaproponowano mi kupno oleju o nazwie Midland do motocykla, nie znam go i prawdę mówiąc nic o nim nie słyszałem . Wiem że może być do motocykli z mokrym sprzęgłem , ale nie mam przekonania . Proszę o radę :thx:


Masz dobry motor to dbaj o niego,zaś niepewne oleje niech testują właściciele kitajskich wynalazków. :-)8

'Nie wiem, nie znam się, nie rozumiem, zarobiony jestem"
shadowbogdan
[Usunięty]
:
Hej witam i ślicznie dziękuje za dobre rady, macie racje, midland odejdzie na półkę niby rozlewany w Szwajcarii ale Szwajcaria nie ma rafinerii więc tak samo można było by kupować gdzieś z pseudo stodoły sorki za tekst miłego dzionka

:
Witaj! Ja jeżdże na Bardhalu 10/40. Jestem zadowolony. Kupisz go Tata Motor. Pozdr

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
shadowbogdan
[Usunięty]
:
cześć witam coś będę musiał popróbować jesteś z koszalina to może w maju byśmy się z pikneli na małą przejażdżkę :thx:

:
shadowbogdan napisał/a:
cześć witam coś będę musiał popróbować jesteś z koszalina to może w maju byśmy się z pikneli na małą przejażdżkę :thx:


A co :?: - do maja będziesz się zastanawiał nad olejem :-P

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
shadowbogdan
[Usunięty]
:
Wielkie dzięki, nie nie będę czekał, po prostu w maju dopiero będę w Polsce :)

:
Witam,

olej Midland to dawny olej Queker Sate (jeśli pomyliłem pisownię przeprazszam). Swego czasu były to doskonałe, aczkolwiek mało znane oleje do motocykli i nie tylko. Był to olej Amerykański produkowany-rozlewany w szwajcarii i zmienił nazwę bo o jakieś patenty czy cóś chodziło. Jakiś czas temu byłem w hurtowni mot. i mówili, że ma wrócić znowu pod marką QuerkerState... pożyjemy zobaczymy

pzdr

shadowbogdan
[Usunięty]
: olej midland
dzięki teraz mi rozjaśniłeś pamięć pozdr

:
Co tam słychac Bogdan! wybrałes już olej! Ten Quaker kupisz w Tomsolu ,ale on przychodzi ze Szwecji. Kiedys taksiarze sie nim zachwycali ,ale teraz podobno to nie to samo. Pozdr..

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
:
Na amerykańskie oleje do Vtwinów radzę uważać. Np. Harley firmuje olej V-twin ale w opisie oryginalnym jest napisane że jest to olej do silników ale bez zintegrowanej skrzynki i sprzęgła (jak to w HD), a polska nalepka na nim pisze że nadaj się do sprzęgieł mokrych - więc radzę polskich opisów nie czytać!!!



Chociaż trzeba przyznać że amerykańskie oleje np. do silników samoch. są naprawdę dobre

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
shadowbogdan
[Usunięty]
: olej midland
cześć Jarek myślę że zaleje bardhalem bo jeżeli ty na nim pomykasz to i do mojego cienia się nada, a kupię go dopiero po powrocie, bo jutro wieczorem wyjeżdżam i już nie będę sobie głowy zawracał . ą co do postu kolegi to faktycznie oleje do HD to są praktycznie takie jak do samochodów ,i lepiej ich nie lać do porządnych motocykli :-)8

:
To spokojnego wyjazdu Bogdan zycze i do zobaczenia w maju. Pozdr....

PS. Mój kolega który sprowadza motory a specjalizuje sie w Yamahach też wszystkie motory zalewa Bardahlem. Jak wrócisz to daj znać , no i oczywiscie jak Cie znudzą skandynawki to pisz hahaha> Do zobaczenia

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
shadowbogdan
[Usunięty]
: olej midland
hej hej, na pewno się odezwę bo w kilka motocykli się przyjemnie spaceruje,a szwedki są nawet ładne, tylko jak już dunki mi się zaczynają podobać ,to już się robi niebezpiecznie i oznacza to że czas już prędko wracać do polski do domu .Pozdrawiam i wesołych świąt z mokrym dyngusem :-)8 :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group