/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięcie dźwigni biegów i hamulca do przodu
Autor Wiadomość
fake4r 

Motocykl: 1100 ACE
Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 38
Skąd: KGR
  Wysłany: 2019-06-02, 06:46   Przesunięcie dźwigni biegów i hamulca do przodu

Hej. Mam VT1100 C2 ACE '96 i chciałbym przesunąć dźwignie biegów i hamulca do przodu, przed rurę, pewnie jakieś 15 cm ogółem. Obecne są oryginalne, dźwignia biegów - kołyska. Orientuje się ktoś czy znajdę gdzieś taki zestaw plug & play w miarę rozsądnych pieniądzach?
 
 
Dwoogie 


Motocykl: Yamaha Warrior, Shadow VT 750 C2
Wiek: 53
Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 732
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2019-06-03, 06:05   

takie sety najprędzej można znaleźć na amerykańskim ebay. Jeśli nie tam, to poszukaj na stronach sklepów z USA. Wysyłają w kilka dni.
 
 
fake4r 

Motocykl: 1100 ACE
Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 38
Skąd: KGR
Wysłany: 2019-06-03, 07:56   

Tak, już w międzyczasie znalazłem na ebay. Nie jest to takie tanie jak myślałem, plus jeszcze dowalą pewnie cło/vat czy jak to tam w przypadku paczek z USA robią. Widzę że u nas na allegrodrogo i 0lx próżno szukać.. Szkoda. Chyba, że trafi się od kogoś taki zestaw.. :->
 
 
Jerson 
Jarek


Motocykl: IKARUS GL 1500
Wiek: 52
Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 1817
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2019-06-03, 20:51   

fake4r napisał/a:
Tak, już w międzyczasie znalazłem na ebay. Nie jest to takie tanie jak myślałem, plus jeszcze dowalą pewnie cło/vat czy jak to tam w przypadku paczek z USA robią. Widzę że u nas na allegrodrogo i 0lx próżno szukać.. Szkoda. Chyba, że trafi się od kogoś taki zestaw.. :->

Dawaj priv
_________________
Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
 
 
MARQ 
f.k.a. Konar


Motocykl: VT125c 99'; VT1100A.C.E. 94-95'
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 1608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-06-04, 14:00   

fake4r napisał/a:
Tak, już w międzyczasie znalazłem na ebay. Nie jest to takie tanie jak myślałem, plus jeszcze dowalą pewnie cło/vat czy jak to tam w przypadku paczek z USA robią. Widzę że u nas na allegrodrogo i 0lx próżno szukać.. Szkoda. Chyba, że trafi się od kogoś taki zestaw.. :->


ktoś może ci to wykonać w Polsce, koledzy z forum nawet się mogą trafić, co się podejmą.1,5-2,0tyś zł.

koszt ze stanów - musisz do ebay (ok 500usd) doliczyć koszt dostawy w stanach, plus na naszą spedycję, którą sobie znajdziesz w Polsce (np. doma - podają ci swój adres w stanach, który podajesz na ebay, sam kupujesz i koszt wychodzi niższy jakbyś ciągnął towar bezpośrednio do kraju), ogarną ci tam przepakowanie towaru w jakieś gazety i wyślą wszystko do kraju statkiem w kontenerze jako używki ;)

miałem taki set plus jeszcze pegi kuryakin'a (te przyszły w ori pudle) i dało radę.
cła mi nie dowalili, się udało. wszystko w jednej paczce mi pod drzwi przyniósł pan z www.doma.com.pl - ale reklama a niech mają.

możesz też skorzystać z usług firmy pośredniczącej w zakupach w stanach, wyliczają ci koszty, płacisz im z góry, oni kupują na ebay, i korzystają dalej z usług doma a tobie doliczą 15% marży ;)
_________________
kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM