VT750 '83 naciski na oś
Odpowiedz do tematu

: VT750 '83 naciski na oś
Moi drodzy, temat pod tytułem pierwszy przegląd w PL i naciski na osie - Clymer milczy ( a przynajmniej nie doszukałem się informacji ), wątku dla mojej wersji nie znalazłem, poratuj ktoś proszę :)

:
:shock: nigdy nie słyszałem o czymś takim w motocyklu.

Życie jest piękne , ale oglądane zsiodła z V-ką między nogami
: Re: VT750 '83 naciski na oś
Kitek napisał/a:
Moi drodzy, temat pod tytułem pierwszy przegląd w PL i naciski na osie - Clymer milczy ( a przynajmniej nie doszukałem się informacji ), wątku dla mojej wersji nie znalazłem, poratuj ktoś proszę :)


A zdradź proszę, po co ci to...

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
: Re: VT750 '83 naciski na oś
Piwek napisał/a:
Kitek napisał/a:
Moi drodzy, temat pod tytułem pierwszy przegląd w PL i naciski na osie - Clymer milczy ( a przynajmniej nie doszukałem się informacji ), wątku dla mojej wersji nie znalazłem, poratuj ktoś proszę :)

Pewnie do 1 rejestracji, a tam musi być nawet wzrost pasażera chyba...
A zdradź proszę, po co ci to...

:
takie dane powinny być na naklejce rama motocykla

Motocykle są jak wódka..prawdziwa jazda zaczyna się od litra..
Dyslektyk z certyfikatem !
:
Czy to ten wariant ?


G=250

F.2=417

r. osi - 1,55

nacisk na osie - 1,50 kN; - 3,05kN(raczej do przeliczenia)

P.1=749, P.2= 50/6700( obroty max. mocy można ustalić z tabliczki przy wart dB- odpowiednio pomnożyć )

dł-2,30 szer-0,77 , wys - 1,40 

`kurna diagnosta da sobie radę ,po kiego grzyba ty się tym przejmujesz?! :mrgreen:

:
Piwek, tak jak Adam napisał, pierwszy przegląd. Temat ogarnięty jeszcze w piątek, niemniej za wszystkie odpowiedzi dziękuję ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group