/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Shadow Black Widow 750 - proszę o poradę.
Autor Wiadomość
iko01 

Motocykl: Honda Shadow 750 Aero 2004
Wiek: 38
Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 127
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2019-05-27, 08:18   

I jak ? Lataasz juz?
_________________
i will never fall again
 
 
kbc85 

Motocykl: Shadow Black Widow 750
Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 26
Skąd: Żegocina
Wysłany: 2019-05-27, 09:59   

Hej. Poszła we wtorek bo później nie miał bym jak oddać. Na razie czeka w kolejce :-/ Dziś będę dzwonić wieczorkiem czy coś wiadomo.
 
 
PJKOS 

Motocykl: vt750dc szpyryt 2007r.
Wiek: 39
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 32
Skąd: małopolskie
Wysłany: 2019-05-29, 09:02   

Pio Trek napisał/a:
ssanie powinno się cofac samo, po rozgrzaniu silnika, tak miałem w poprzedniej hance


absolutnie nie powinno się cofać samo, a kiedy tak robi znaczy że ten plastikowy kołnierzyk jest popuszczony. W każdym razie ssanie nie powinno się samo ruszać w żadnym kierunku!!

P.S.
KBC85
Aha no i najważniejsze koniecznie daj znać czy mechanik godny polecenia i czy wyreguluje sprzet jak trzeba tez chciałbym oddać hanke na taki przegląd inspekcyjno - regulacyjny i szukam konkretnego machera a w okolicach Limanowej takiego nie znalazłem.
 
 
kbc85 

Motocykl: Shadow Black Widow 750
Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 26
Skąd: Żegocina
Wysłany: 2019-05-29, 18:02   

PJKOS napisał/a:
Pio Trek napisał/a:
ssanie powinno się cofac samo, po rozgrzaniu silnika, tak miałem w poprzedniej hance


absolutnie nie powinno się cofać samo, a kiedy tak robi znaczy że ten plastikowy kołnierzyk jest popuszczony. W każdym razie ssanie nie powinno się samo ruszać w żadnym kierunku!!

P.S.
KBC85
Aha no i najważniejsze koniecznie daj znać czy mechanik godny polecenia i czy wyreguluje sprzet jak trzeba tez chciałbym oddać hanke na taki przegląd inspekcyjno - regulacyjny i szukam konkretnego machera a w okolicach Limanowej takiego nie znalazłem.


W Limanowej jest jeden którego zachwala kolega. W Bochni też jest jedna osoba która ma dobre referencje. Ten mój zobaczymy czy ogarnie. Twierdzi że tak. Obiecuje że w sobotę wyjadę na drogę więc czekam. Dziś mija tydzień jak Hanna wyjechała :-(
 
 
kbc85 

Motocykl: Shadow Black Widow 750
Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 26
Skąd: Żegocina
Wysłany: 2019-05-31, 21:39   

Odebrałem Moto. Jest mocna poprawa i ciągnie równo. Wyczyścił gaźniki i zrobił synchronizację. Zrobiłem kilka km więc więcej będę wiedział po dłuższej trasie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM