vt 800c spalanie oleju
Odpowiedz do tematu

:
Po dobrze wykonanym remoncie nie ma prawa brać oleju.

Ja byłem w swoją w Maroku temperatura do 52 stopni i na oleju 10W40 nie brała oleju.

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Już samo stwierdzenie, że cylinder się spolerował i on to poprawił papierem to dyskwalifikuje tego mechanika i całą tą naprawę. Cylinder zapewne był mocno zużyty i nie trzymał wymiaru. Dlatego bierze dalej olej po tej pseudonaprawie.

:
Posłuchaj porad z początku dyskusji: poproś o pomoc Marudę (taki nick na forum)
Nie ma nikogo lepszego jeśli chodzi o silniki 700/750/800 a pewnie i inne też :)

:
Japa napisał/a:
Posłuchaj porad z początku dyskusji: poproś o pomoc Marudę (taki nick na forum)
Nie ma nikogo lepszego jeśli chodzi o silniki 700/750/800 a pewnie i inne też :)

pełna zgoda

" zawsze warto być człowiekiem..."
:
Ja do Meksyku nie pojade

:
Hahaha no to nic, oddać na złom motocykl kupić drugi. Lipna naprawa, na ciepłym silniku słychać jak coś stuka w przednim cylindrze, głuche puknięcie jakby ktoś kluczem w pełna rurkę stukał. Czy coś tam luźne jest. Dotrze się to albo i nie. Poczekam jeszcze kilkaset kilometrów i zaleje 20w50. Nadwymiarowych tłoków pierścieni już się nie dostanie nawet w stanach.

:
Kupić drugi motocykl, albo drugi silnik, tylko też nigdy nie wiesz w jakim stanie będzie nowe serducho. Maruda czyni cuda, ale jak mówi klasyk- "z g...na bata nie ukrecisz"...

:
Popytaj marude :D - on ma graty jakie tylko chcesz ... Moze wysle do Ciebie :chytrusek:

i will never fall again
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group