przycisk przy liczniku
Odpowiedz do tematu

:
Guma jest wkładana, nic nie jest klejone tam, ale zeby wymienić włącznik jest trochę bawienia, bo tam jest mikro stycznik. W lipcu wymienialiśmy u kumpla to :)

:
Już rozgrzebałem - dramatu nie było (w sensie rozbierania), ba nawet dużo szybciej, niż się spodziewałem. Stycznik wydłubany, będę wlutowywał nowy. Po odkręceniu prędkościomierza faktycznie cały włącznik wygląda, jakby był nierozbieralny, na szczęście to tylko pozory ;)

Już tylko z kronikarskiego obowiązku - po przelutowaniu stycznika wszystko śmiga, jak należy. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

: taki sam problem
jaq napisał/a:
Już tylko z kronikarskiego obowiązku - po przelutowaniu stycznika wszystko śmiga, jak należy. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.


Cześć,
wiem, że temat dawno się skończył, ale może akurat szczęśliwie jeszcze ktoś tu zajrzy i powie mi, skąd taki stycznik skombinować? i na ile trudne jest przelutowanie go?

:
Stycznik dostaniesz w każdym sklepie elektronicznym większy, mniejszy, każdy co ma trochę zdolności manualnych da rade go wymienić :)

:
Witam,
Panowie mam podobny problem z z tymi przyciskiem do obsługi licznika przebiegu dziennego w VT 125. Nie działa całkowicie, gumka na nim też delikatnie jest pęknięta. Od spodu to oglądnąłem ale na pierwszy rzut oka rzeczywiście wygląda na nierozbieralne.

Pytanie czy ktoś wie gdzie taki przełącznik można kupić? Może z innego modelu będzie pasować?
Jest sens pytać o to w ASO? Myślałem kupić cały przycisk odciąć stary i wlutować nowy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group