/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
przycisk przy liczniku
Autor Wiadomość
SkibaTg 

Motocykl: VT750 ACE 98"
Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 18
Skąd: Tarn. Góry
Wysłany: 2013-09-17, 16:49   

Guma jest wkładana, nic nie jest klejone tam, ale zeby wymienić włącznik jest trochę bawienia, bo tam jest mikro stycznik. W lipcu wymienialiśmy u kumpla to :)
 
 
jaq 
Jacek


Motocykl: VT 750 Aero C6
Wiek: 49
Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 20
Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-09-18, 09:38   

Już rozgrzebałem - dramatu nie było (w sensie rozbierania), ba nawet dużo szybciej, niż się spodziewałem. Stycznik wydłubany, będę wlutowywał nowy. Po odkręceniu prędkościomierza faktycznie cały włącznik wygląda, jakby był nierozbieralny, na szczęście to tylko pozory ;)

Już tylko z kronikarskiego obowiązku - po przelutowaniu stycznika wszystko śmiga, jak należy. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.
 
 
Morgaroth 
+Lidzia

Motocykl: VT750 C2 RC44 Shadow
Wiek: 31
Dołączył: 05 Sie 2014
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-08-07, 21:17   taki sam problem

jaq napisał/a:
Już tylko z kronikarskiego obowiązku - po przelutowaniu stycznika wszystko śmiga, jak należy. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.


Cześć,
wiem, że temat dawno się skończył, ale może akurat szczęśliwie jeszcze ktoś tu zajrzy i powie mi, skąd taki stycznik skombinować? i na ile trudne jest przelutowanie go?
 
 
SkibaTg 

Motocykl: VT750 ACE 98"
Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 18
Skąd: Tarn. Góry
Wysłany: 2014-08-10, 14:46   

Stycznik dostaniesz w każdym sklepie elektronicznym większy, mniejszy, każdy co ma trochę zdolności manualnych da rade go wymienić :)
 
 
Misior 

Motocykl: Honda Shadow 125
Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 5
Skąd: KR/RMI
Wysłany: 2019-04-27, 23:13   

Witam,
Panowie mam podobny problem z z tymi przyciskiem do obsługi licznika przebiegu dziennego w VT 125. Nie działa całkowicie, gumka na nim też delikatnie jest pęknięta. Od spodu to oglądnąłem ale na pierwszy rzut oka rzeczywiście wygląda na nierozbieralne.

Pytanie czy ktoś wie gdzie taki przełącznik można kupić? Może z innego modelu będzie pasować?
Jest sens pytać o to w ASO? Myślałem kupić cały przycisk odciąć stary i wlutować nowy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM