Forum SHOC.PL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Blokady w Shadow 125? Czy to jakiś problem?
Autor Wiadomość
raffa 

Motocykl: Honda Shadow VT125 '99
Wysłany: 2019-04-04, 20:26   

czachar napisał/a:
raffa,
Najważniejsze żebyś teraz wsiadł na motonga i jeździł :->
Nie przejmuj się niczym i ciesz się Swoją Hanką, nie ma co zaczynać jazdy od czytania forum, słuchania czy coś nie trzeszczy, piszczy i skrzypi.
Pojeździsz, powydłubujesz komarów z zębów od uśmiechu w słoneczny dzień jak Ci laski będą machały na widok Twojej Hanki i wtedy jak Ci się znudzi tylko upajanie się szczęściem zajrzyj na forum i poczytaj to co Cię zainteresuje...
Daj znać jak Ci idzie :chytrusek:

Wczoraj przywiozłem z zimowania - daleko nie było: powolnym spacerem 15 minut na piechotę od domu. Licznik dzienny skasowałem wyjeżdżając z 'zimowiska'. Do pracy w jedną stronę mam 10 km. No niech będzie, że 11. Dziś byłem pierwszy raz. Po zaparkowaniu Hondy na parkingu 40 minut temu patrzę, a tam 72 km.

QWA, ale ten licznik przekłamuje :D

Można więc chyba uznać, że korzystam, cieszę się, czerpię satysfakcję, przyjemność i radość... Jeżdżę :)

Tym bardziej, że skorzystałem z przerwy w najlepszym możliwym momencie dziś, jak jeszcze tak nie wiało, a już było słońce :) A powrót z pracy... Hmm... Przekładając na Twoje - do Warszawy przez Mszczonów :)

A forum przeczytałem jeszcze zanim kupiłem Hondę :D

Co do blokad, na czwórce rozpędza się max do jakichś 83 km/h wg GPSa. Akurat nie wiało, najpierw minimalnie z górki, potem pod nią.

Czekam na alarm i będę w jakiś nieinwazyjny sposób wydłubywać BBOE...

czachar 
czachar

Motocykl: honda shadow vt125
Wysłany: 2019-04-04, 21:28   

Ja swoja rozkręciłem max. do 118 km/h - licznikowo
wg GPSa wyszło 114 km/h
Dla mnie na tą chwilę wystarczy :shock: jak zrobię A to będę jeździł szybciej, ale to już na innej Hance :mrgreen:

raffa 

Motocykl: Honda Shadow VT125 '99
Wysłany: 2019-04-04, 22:30   

czachar napisał/a:
Ja swoja rozkręciłem max. do 118 km/h - licznikowo
wg GPSa wyszło 114 km/h
Dla mnie na tą chwilę wystarczy :shock: jak zrobię A to będę jeździł szybciej, ale to już na innej Hance :mrgreen:

Mnie 103 km/h zgodne z komputerem w zupełności usatysfakcjonuje. Nie lubię druciarstwa i przeróbek. Nawet jeśli wymuszonych jakimiś lokalnymi przepisami.
Fabryka wypuściła w wersji 103 km/h i ma być 103 km/h :)

EDIT 10/04:

W weekend wybrałem się pojeździć. No i wyszło na to, że pomimo BBOE honda na płaskim jedzie 105 wg GPSa. A potem pojawia się odcięcie. Wiało trochę, może w plecy. Nie umiałem określić kierunku.

Tak czy inaczej, jak się poogarniam z alarmem to będę próbował wypiąć BBOE i zobaczę, co to da.
Ostatnio zmieniony przez raffa 2019-04-10, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  

katarcza 

Motocykl: Honda VT750S
Wysłany: 2019-04-05, 09:26   

kiedyś miałem plan aby kupić 125, chciałem wrócić do motocykli po dość długiej przerwie - finalnie pomysł 125 zarzuciłem głownie ze względu na cenę i zrobiłem katA.

Ale co do tematu, dane katalogowe mówią że VT125 może 125km/h maksymalnie. W ramach jazdy próbnej, udostępnionym egzemplarzem dość szybko i spokojnie dojechałem do 100, ale nie było warunków i myśli aby jechać więcej. Zatem da się.

A dziś mam 750 i najfajniej mi na nim tak w okolicy 90.

pozdrawiam

Odpowiedz do tematu