¦wiat³o pozycyjne w wersji amerykañskiej
Odpowiedz do tematu

:
u mnie te¿ by³ problem! wymontowa³em z roweru lampy które s± montowane na zacisk za³o¿y³em prze³±cznik a po przegl±dzie zdemontowa³em i tak ju¿ w drugim motocyklu z hameryki praktykuje przegl±dy na drodze z niebieskimi nie by³o nigdy problemu

:
Pio Trek napisa³/a:
Daro66 napisa³/a:
Pio Trek napisa³/a:
dok³adnie przednie kierunki sa postojowymi
ale je¶li spe³niaj± warunek1) w³±czanie
kierunkowskazów
powinno byæ niezale¿ne
od w³±czenia innych
¶wiate³,


to chyba nieaktualne, po zmianie przepisów

nic w tej kwestii siê nie zmieni³o , wszystko jest zapisane w takiej fajnej tabelce za³±cznika dotycz±cego o¶wietlenia pojazdu

:
A wiec tak siê koñczy moja historia.
Pojecha³em na stacje i po prostu zapyta³em co mo¿e byæ nie tak z moim motocyklem skoro jest z USA. Facet wyj±³ ustawê i dok³adnie sprawdzi³ jakie ¶wiat³a maj± byæ motocyklach.
I okaza³o siê ¿e od ok dwóch lat pal±ce siê ¶wiat³a kierunkowskazów s± zaliczane do pozycyjnych. Jedynie brak wzmianki o tym czy powinne mieæ oddzielny w³±cznik:/ na szczê¶cie nie przeszkodzi³o to w podbiciu dowodu:) pozdro wszystkim i dziêki za podpowiedzi.

:
Cytat:
Jedynie brak wzmianki o tym czy powinne mieæ oddzielny w³±cznik:/ na szczê¶cie nie przeszkodzi³o to w podbiciu dowodu:) pozdro wszystkim i dziêki za podpowiedzi.
Z do¶wiadczenia wiem , ¿e jak pojedziesz na SKP ,zachowasz siê jak cz³owiek , zapytasz maj±c w±tpliwo¶ci aby pó¼niej nie by³o rozczarowañ to drobiazgi nie bêd± nikomu przeszkadza³y. Pozdrawiam.

:
Po dwóch latach je¿d¿enia dowiedzia³em siê ¿e mam reflektor w wersji angielskiej i poproszono mnie o wymianê w najbli¿szym czasie. Ale piecz±tka jest.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
ja mam wersje europejska i nie mam oddzielnego wy³±cznika do swiatel, wszystko wlacza siê na raz, i wg mnie nie ma potrzeby aby by³y oddzielnie

:
z tego co s³ysza³em, to wg nowych unijnych przepisów ¶wiat³a w nowych motocyklach maj± byæ na sta³e sprzê¿one z zap³onem bez mo¿liwo¶ci wy³±czenia

:
bogdi napisa³/a:
z tego co s³ysza³em, to wg nowych unijnych przepisów ¶wiat³a w nowych motocyklach maj± byæ na sta³e sprzê¿one z zap³onem bez mo¿liwo¶ci wy³±czenia


No to w mojej ACE tak mam :-)

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Od¶wie¿aj±c w±tek - wszak sezon w pe³ni:

¦wiat³a w wersji USA

W zwi±zku z powtarzaj±cym siê pytaniem o przegl±dy motocykli z USA, proszê o Moderatora o przypiêcie w±tku.

Pozdrawiam
Konrad

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group