Kierownica VT 600
Odpowiedz do tematu

:
Ruffi napisał/a:
Możesz napisać ile zapłaciłeś za kierownice i risery? czy są to informacje ścisłe tajne. Od jakiegoś czasu myślę o zmianie kiery, ale jak widzę ceny (na allegro) uchwytu mocującego i samej kierownicy to się odechciewa wchodzić w temat :-) . Czy musiałeś zmieniać linki pod tą kierownice czy te które miałeś zostały?


Risery dorwalem za 200 zł, a kiere za 320 zł. Poprzednia kierownica była szersza, wiec z linkami nie było żadnych problemów :)

:
Dzięki za info, ja jestem na etapie szukania chciałem coś podpasować do swojego bobberka. Znalazłem nawet mnie interesującą kierę ale jest czarna a ja chciałem chrom. Czy pod risery rozwiercałeś półkę? tzn. usuwałeś tam siedzące tulejki. Czy dopasowałeś odpowiednie risery i nie musiałeś nic traktować wiertłem.

:
Ruffi napisał/a:
Dzięki za info, ja jestem na etapie szukania chciałem coś podpasować do swojego bobberka. Znalazłem nawet mnie interesującą kierę ale jest czarna a ja chciałem chrom. Czy pod risery rozwiercałeś półkę? tzn. usuwałeś tam siedzące tulejki. Czy dopasowałeś odpowiednie risery i nie musiałeś nic traktować wiertłem.


Risery mam od VT600 '99, więc wszystko idealnie weszło, bez rozwiercania. Poszukaj na ebayu. Jeżeli mam Ci coś doradzić, to kupuj z krajów UE. Kiere zamówiłem z Ukrainy i dowalili mi cło (VAT 23%) :D

:
OK wielkie dzięki za informacje
LWG

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group