Co to, może ktoś wie?
Odpowiedz do tematu

:
gniew1 napisał/a:
Roadrunner napisał/a:
Większość kasków jest wyposażona w niewielkie, metalowe ucho specjalnie stworzone do tego celu ;-) Mam taki model kasku jak poniżej a na pasku widoczne jest to metalowe ucho:



Obrazek








Dzięki za info. :thx:

Co nie zmienia faktu, że dla złodzieja to żaden problem :cry:






Jeśli złodziej użyłby nożyc do cięcia metalu to kasku już nie masz, ale raczej mało osób chodzi z czymś takim po ulicy ;-) Można też próbować to wyrwać, ale nawet jeśli się to złodziejowi uda, rozpruje kompletnie pasek co automatycznie sprawi, że kask będzie bezwartościowy. Wydaje mi się, że to zapięcie w motocyklu to dobre rozwiązanie. Rzadko się z tego korzysta ale jednak sporadycznie się przydaje.

Say no to slow.
:
Zapinasz kask za metalowe uszko , a paskiem do oparcia i wieziesz drugi kask bez narażenia na porysowanie.

:
AJK napisał/a:
Zapinasz kask za metalowe uszko , a paskiem do oparcia i wieziesz drugi kask bez narażenia na porysowanie.




Więc na najbliższym spotkaniu pokażesz jak się wozi w ten sposób kask -ALE SWÓJ ;-)

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
:
AJK napisał/a:
Zapinasz kask za metalowe uszko , a paskiem do oparcia i wieziesz drugi kask bez narażenia na porysowanie.




W obu hondach mam cos takiego (w mniejszej jest z prawej strony) i w obu instrukcjach jest napisane, żeby absolutnie nie uzywac tego zapięcia w trakcie jazdy.

...Kdybych se narodil před sto lety
byl bych vazačem knih...
:
Na początku nie korzystałem z tego uchwytu. Jednak od jakiegoś czasu niemalże przy każdym postoju zapinam kask w uchwyt i zapewniam Was, że jest to naprawdę wygodne rozwiązanie. Nie zdażyło się nigdy (i mam nadzieję, że nigdy się nie zdaży) aby ktoś próbował dobierać się do mojego kasku. W ten sposób mam rozwiazany problem co zrobić z kaskiem podczas załatwiania jakiejkolwiek sprawy.

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

Olucha
[Usunięty]
:
I tak jak sa sakwy to chyba nie ma za bardzo dostepu do tego, prawda?

:
Osobiście nie posiadam sakw, więc korzystam z uchwytu :roll:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Nie wszędzie sprawdza się ten uchwyt-u mnie jak tak powieszę to opiera się o tłumik-więc musiałbym za każdym razem czekać aż moto ostygnie :evil:

"Zapinam szósty bieg,pod nosem się uśmiecham i gnam swój cień na dwóch kołach......"
:
też nad tym dumałem.....aż w końcu wyciąłem to w diabły i po kłopocie .Jak chopper to chopper -wyciąć co zbędne !!

największa frajda jaką można mieć w ubraniu
:
igner napisał/a:
Nie wszędzie sprawdza się ten uchwyt-u mnie jak tak powieszę to opiera się o tłumik-więc musiałbym za każdym razem czekać aż moto ostygnie :evil:




Łukasz -twój sprzęt przewiduje widocznie kask strażacki+gogle :mrgreen: :mrgreen:

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group