Motorek się strasznie grzeje
Odpowiedz do tematu

:
Musze jeszcze spróbowac z tym czujnikiem. Ogólnie i tak czeka mnie jeszcze wymiana pierścieni to wtedy byłaby okazja powalczyc z pompą. Musze jakiś czujnik załatwic a z tego matiza to pewne czy raczej trzeba by przypasowac? Jeszcze raz dzięki wszystkim.

:
A tak jeszcze to sprawdź OBYDWIE strony chłodnicy na całej długości pod względem blaszek - czy nie są pogięte i nie blokują przepływu powietrza. Zdarzył mi się przypadek w innym motocyklu że chyba ktoś myjką ciśnieniową za blisko przeleciał i pozaginał praktycznie wszystkie blaszki na szerokości wentylatora.

Maruda od urodzenia :omg:
:
Najlepiej wyjmij za Moto i pójdź do dobrego sklepy z częściami to ci dobiora. Gwint jest standardowy. Różnica tylko w temperaturze włączenia i wysokości ew ilości pinów

:
Miałem podobnie, grzała się jak u ciebie cały czas chodził wentylator, robiłem planowanie głowic, wymiana pierścieni, wymiana pompy wody, wymiana termostatu i tu próba bez niego, wymiana chłodnicy, i nic nie pomogło. Sprzedałem moto jako uszkodzony. Nowy właściciel podobno wymienił dół silnika stwierdzając słabe smarowanie, czyli niskie cisnienie w magistrali olejowej. Mogło to być to bo na niskich obrotach po rozgrzaniu silnika żarzyła się kontrolka od smarowania.

Vel Thomas
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group