Wymiana tarcz sprzegla vt500c
Odpowiedz do tematu

: Wymiana tarcz sprzegla vt500c
Witam.

Zaczelo mi sie slizgac sprzeglo. Chcialem zlecic wymiane tarcz ale albo terminy odlegle albo nie chca sie podjac... bo podobno trzeba jakis specjalny klucz. W zwiazju z tym chce sie podjac sam. Kupie od razu uszczelke, tarcze oraz sprezyny.

I teraz pytanie, przegladalem serwisowke i jest tam faktycznie jakis specjalny klucz. Czy da rade bez niego wykonac cala operacje? Wolalbym wczesniej wiedziec przed rozpoczeciem prac. Na co tez zwrocic ewentualnie uwage przy wymianie.

Pozdrawiam.

:
Klucz udarowy i odkręcone

:
daj znać jak poszło bo powoli sam się chyba będę przymierzał...

LwG!
:
Tam jest niby coś takiego potrzebne . Nie wygląda to na technologię kosmiczną i wydaje się, że można by coś pokombinować, dorobić coś na szybko... Albo wkręcić jakieś coś - płaskownik, kształtkę czy coś żeby zblokować obrót sprzęgła...

LwG!
:
Dokladnie tak to wyglada z tego co wiem. Narazie jescze odwlekam wymiane ze wzgledu na brak czasu. Nie wiem czy w tym sezonie zdaze, zwazywszy ze na te trasy co robie narazie jest ok. Do tego gdzies zapodzialem klucz dynanometryczy a jest w teorii niezbedny :) Jezeli sie podejme i zrobie to zdam relacje.

:
Wymieniałem sprzęgło w 500 i obyło się bez specjalnych kluczy czy narzędzi

Moja 2 pasja http://morfi.flog.pl/
:
Jasne!

Vel Thomas
:
Teraz blokady daje się często zastąpić pneumatykiem .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group