/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o opinie Moto Nautilus
Autor Wiadomość
Kanat 


Motocykl: Honda VT 600 89r.
Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 43
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2018-03-28, 18:40   Prośba o opinie Moto Nautilus

Witam.
Mój znajomy prosił mnie abym popytał na forum na temat firmy Motobautilus, może ktoś miał z nimi do czynienia. Chce zamówić gmole do suzuki intrudera.
Z góry dzięki za wiadomości.
Pozdrawiam.
_________________
Kanat
Ostatnio zmieniony przez Kanat 2018-03-29, 07:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Skorupek 


Motocykl: VT 1100C 1996 SC23
Wiek: 37
Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 1176
Skąd: Morszków/WSK, Marki
Wysłany: 2018-03-28, 21:57   

Jeżeli masz na myśli Moto Nautilus to niech kolega się liczy że coś może nie pasować w zakupionym elemencie. Np jedno mocowanie lub otwór
 
 
Kanat 


Motocykl: Honda VT 600 89r.
Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 43
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2018-03-28, 22:38   

Masz racje skorupek co do nazwy firmy literówka Moto Nautilus.
Namawiam go na kontakt z Piotr 75 ale co z tego wyjdzie nie wiem.
_________________
Kanat
 
 
petek 

Motocykl: Honda Shadow VT750
Wiek: 46
Dołączył: 15 Maj 2017
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-29, 08:39   

Generalnie obsługa kiepska. Albo bierzesz, albo spadaj i nie wymyślaj. Ja mam od nich oparcie kierowcy. Co do jakości, nie mogę złego słowa powiedzieć. Natomiast firma robi jedno oparcie do wielu modeli. Różnica jest w mocowaniach. Jak kupowałem (na Allegro, nie w Motonautilus), myślałem że będzie pasować, bo było do Hondy Shadow VT 750. Potem się dowiedziałem o różnicach w mocowaniu. Sam adapter kupiłem u nich za niemałe pieniądze, ale wyboru nie było.
 
 
RAFFEN 


Motocykl: była Shadow 750 jest VTX 1300S
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 367
Skąd: Jasło
Wysłany: 2018-03-30, 18:39   

Tak jak koledzy pisali wyżej szkoda sobie zawracac głowy.Ja kupowałem u nich reling, gmole i chyba oparcie może i fajne maja produkty ale powiedziałem sobie, że u chu..a już nie zamówię nic.
Reling do shadow wydaje mi sie że nie do końca jest do mojego modelu, ale dało się założyć i jest powiedzmy ok.Za to zamówiłem gmole tylne,okazało się że mocowania nie pasują,chu.. wie do jakiej to 750 były gmole skoro do mojej nie pasowały i do tej wcześniejszej na łańcuchu też nie.
Dzwonie do gościa i mówie jaka sprawa ,że chce oddac bo nie pasują itp itd. Pajac mówi żebym zadzwonił za dwa tygodnie do niego bo jest w tej chwili na urlopie. Po dwóch tygodniach dzwonię a Pan mi mówi żebym spakował wypelnił swistek że oddaje i po sprawie. Ku...a nie mógł mi tego powiedziec odrazu jak dzwoniłem ?? Ale chu... zrobiłem jak kazał,czekam tydzień,dwa dzwonie o kase kiedy mi zwrócili. Trwało to dosyć długo zanim się doprosiłem o własne pieniadze,wydzwaniałem co tydzień,bo twierdzili ze juz jutro wysla.Nie chce pisać czy to był miesiąc czy dwa a może wiecej ,bo już nie pamiętam ,ale jak chu..a postawiłem pod ścianą i powiedziałem że jak kasy nie bedzie do końca tygodnia to sprawę zgłaszam na policje, i że nie bede się z nim pier...ił to wtedy mi zwrócił.Oczywiście byłem stratny o przesyłki. Wiem jedno u niego już nie kupię nic,jak towar spasuje to ok ,ale nie daj Boże jak nie podejdzie i zwracasz to się uzbrój w cierpliwośc.

Skąd jest kolega ?? Bo w Krośnie mamy znajomego co moze mu takie gmole zrobić mi robił na tył. Jak chcesz namiary to pisz do YAROM on ma numer to ci da.
_________________
"...kupiłem a mówią, że nie kupisz miłości "
 
 
Trom 
Tomek


Motocykl: VT750 05r,ST1300
Wiek: 54
Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 2618
Skąd: Otwock
Wysłany: 2018-03-30, 21:05   

Są ludzie na tym forum którzy robią robotę bez takich problemów ;-) i z nich warto korzystać .
_________________
Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
 
 
Dżej dżej 

Motocykl: VT700C, GL500, GL1500CF
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-03-30, 21:48   

Rób u Piotra75 - będziesz zadowolony bo zrobi Ci jakie będziesz chciał (nawet wymyślne wzory - wiem co mówię :twisted: )
_________________
___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
 
 
Kanat 


Motocykl: Honda VT 600 89r.
Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 43
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2018-03-31, 09:54   

Wielkie dzięki wszystkim za odpowiedź :toast:
Przekazałem mu kontakt tel. do Piotr 75 niech się dogadują.
Wesołych Świąt.
_________________
Kanat
 
 
śruba73 
+ Edyta


Motocykl: Cień vt 1100 ACE 01'
Wiek: 50
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 174
Skąd: Podbeskidzie SBI
Wysłany: 2018-03-31, 10:17   

Januszek tez się bawi w takie rzeczy , robiłem u niego oparcie kierowcy i jest wzór , polecam
_________________
pozdrawiam
Sławek
 
 
Lucky13 


Motocykl: Honda Shadow vt600c , Shadow vt1100
Wiek: 31
Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 55
Skąd: Puławy
Wysłany: 2018-05-25, 09:44   

pracuje tam moj znajomy i sam osobiscie nie poleca :D szef cham i to on odbiera te telefony czesto i tak jak juz koledzy wyzej powiedzieli ze albo bierz albo spier... :) jakosciowo podobno ok ale wszystko robione na jedno kopyto... mialem cos tam zamawiać ale zrezygnowalem :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM