RURKA UKŁADU CHŁODZENIA HELP!!!!!!!!!!
Odpowiedz do tematu

: RURKA UKŁADU CHŁODZENIA HELP!!!!!!!!!!
Mątowałem dzisaj silnik i podzespoły- wszystkie rurki chłodzenia wychodzące z silnika weszły elegancko na nowych oringach tylko jedna nie pasóje i za diabła nie mogę jej dopasować jest spier........ krótko mówiąc prawdopodobnie gościu który malował mi proszkowo mógł ugiąć czy mu spadła nie wiem ......... czy ktoś wie gdziemogę dostać taką rureczkę nr katalogowy hondy: 19502-ME9-000 POMÓŻCIE może ktoś ma na zbyciu taką rureczkę link do fotki





http://img8.imageshack.us/img8/5108/1004438.jpg



:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

:
Witam Cię, spróbuj zapytać tutaj: Motobot ja ostatnio też się ich właśnie o takie pierdółki pytałem i okazało się, że mogą sprowadzić byle co, a i cena w miarę racjonalna... wyślij do nich maila z zapytaniem ile by wyniosło sprowadzenie tego... kolesie bardzo szybko odpowiadają i wyceniają, wystarczy, że podasz im nr. katalogowy. Pozdrawiam :-)

:
dzieki wyśle maila z zapytaniem może cena mnie nie powali.................

:
Taka rurka w serwisie Hondy kosztuje około 60 zł. :lol: A z drugiej strony, to po obejrzeniu fotki, nie bardzo rozumiem dlaczego nie chce Ci wejść, wygląda OK. :-( Ale nie chce wejść w gniazdo wraz z gumowym uszczelnieniem, czy nie pasuje jej wygięcie. :?:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
wlasnie ugiecie nie pasuje ,i jkaby brakowalo jej z pól centymetra do otworu chlodzacego..........

:
Krzysztof7712 napisał/a:
wlasnie ugiecie nie pasuje ,i jkaby brakowalo jej z pól centymetra do otworu chlodzacego..........


Prawdę mówiąc dziwi mnie, że ta rurka ze zdjęcia ma na zagięciu takie fałdy. Nie powinno tego być. Coś się musiało stać z tą rurką. Jak proszkowo była malowana może temperatura w piecu jej zaszkodziła? W końcu płyn nie ma temperatur tak wysokich, jak piec do wypalania proszku. Próbowałeś ją jakoś lekko naprostować? Np, trochę podgrzać i odgiąć? Może jednak da się uratować, zamiast kupować nową część. A jak bardzo chcesz, żeby była czarna, to później ja zmatowić papierem i delikatnie prysnąć czarnym sprayem wysoko temperaturowym. Zresztą zdaje się, że akurat ten fragment magistrali idzie pod osłoną plastikową.

:
hej mati też mysle ze w piecu mogło ją zkurczyć i właśnie przez te fałdki zmalała o 0,5cm z wysokości....bedę prubował jeszcze z palnikiem na ciepło....... albo zrobie z miedzianych kolanek do centralnego polutuję i będzie .......

Duch
[Usunięty]
:
szukaj na allegro jest paru gości co sprzedają części do silnika z używek i na pewno któryś będzie miał taką rurkę

:
szukałem do dwóch już dzwoniłem i nie mają ............

:
Krzysztof7712 napisał/a:
albo zrobie z miedzianych kolanek do centralnego polutuję i będzie .......


Tylko czy dasz rade zrobić przetłoczenia pod o-ringi? Ja bym najpierw ostrożnie próbował rozprostować tą, co masz :-)

:
Jest to VT750 ale młodsza może z tego coś dopasujesz? zadzwoń do gostka



Allegro : Honda Shadow części (numer 563017912)

:
no i znalazłem jakiegoś goscia co ma silnik na części rurkę wyśle mi za 30 zł lepsze to niż kombinować przynajmniej bedzie oryginalna :-D :-D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group