Olej silnika VT-750 C2 RC44
Odpowiedz do tematu

:
ahmed799,

Czy masz jakieś problemy z Motulem? Co ile km. zmieniasz olej? Jeździsz na syntetyku i piszesz że nie bierze oleju, zostań przy nim.

To nie było moje marzenie, ale zaskoczyło.

https://www.facebook.com/shadowontheroad/

:
Goldix, problemów nie mam ale czytając o Valvoline ma lepsze opinie i do tego jest tańszy. Olej wymieniam raz w roku bo przebiegi u mnie z braku czasu to ostatnio ok 1000 km, ale wcześniej było co 6 kkm. Doczytałem też gdzieś że wymiana co 12kkm, ale nie przekonuje mnie to.

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Czyli robisz tak jak zaleca producent. Moim zdaniem wybież tańszy, zaoszczędzisz. Osobiście wybrałem Motul 5100 10W40 ale to półsyntetyk. Skoro jeździsz na syntetyku to przy takim pozostań.

To nie było moje marzenie, ale zaskoczyło.

https://www.facebook.com/shadowontheroad/

:
Ja polecam valvoline durablend 10W40. Na takim jezdze.
Jak chcesz syntetyk to polecam valvoline synpower 10W50.

Honda Shadow VT 750 C2 (1999)
:
Dariusz77, i chyba pójdę tą drogą ;-)

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Zakupiłem Valvoline durablend 10w40 i filtr mann. Zobaczymy w sezonie jak się sprawdzi ta oliwa

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
ahmed799 napisał/a:
filtr mann

Za ile?

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
filtr 35 zł

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
ahmed799 napisał/a:
filtr 35 zł

To prawie 2x tyle za ile ja kupuję. :mrgreen: Tyle, że ja zakładam Hiflofiltro. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
To prawie 2x tyle za ile ja kupuję. :mrgreen: Tyle, że ja zakładam Hiflofiltro. :mrgreen:

Todek, do tej pory też hiflo montowałem, a że nie było a manna montuje do samochodów swoich to wziąłem. W tej kwestii kasa nie gra roli ;-)

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Panowie posiadacie może instrukcje do vt 500 język obojętny byle nie chiński pozdrawiam

:
leje Motul 5100 10W40 od 10 lat i gra gitarrra :mrgreen:

you're never too old to Rock'n Roll …
Jethro Tull
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group