Tuleje gumowe do amortyzatorów tylnich
Odpowiedz do tematu

: Tuleje gumowe do amortyzatorów tylnich
Mam problem z dostaniem tulejek gumowych do mocowania amortyzatorów tylnich.Zjeździłem sklepy z częściami samochodowymi i z wyrobami gumowymi,nie mam pomysłu skąd wziąść te 4 tylejki gumowe?.POMOCY!!!.

:
Pewnie pozostaje tylko serwis. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
: Re: Tuleje gumowe do amortyzatorów tylnich
Piotr 75 napisał/a:
Mam problem z dostaniem tulejek gumowych do mocowania amortyzatorów tylnich.Zjeździłem sklepy z częściami samochodowymi i z wyrobami gumowymi,nie mam pomysłu skąd wziąść te 4 tylejki gumowe?.POMOCY!!!.


Może poszukaj jakiegoś zakładu, który robi na wzór? U mnie takie coś jest, jak ich zlokalizuję dokładnie to może uda mi się czegoś dowiedzieć.

: Re: Tuleje gumowe do amortyzatorów tylnich
Piotr 75 napisał/a:
Mam problem z dostaniem tulejek gumowych do mocowania amortyzatorów tylnich.Zjeździłem sklepy z częściami samochodowymi i z wyrobami gumowymi,nie mam pomysłu skąd wziąść te 4 tylejki gumowe?.POMOCY!!!.




Ja kupiłem te tulejki bez problemu w serwisie Hondy .Nawet cena nie była wygórowana,coś około 38pln za sztuke.

:
Dzięki za odpowiedzi,jeszcze zostanę przy starych.Nie są bardzo wybite,ale myślałem że jak moto mam rozbebeszone to wymienię.Może dostanę orginały w przystępnej cenie to wtedy wymienię.Jak są jakieś patenty z czego podchodzą to czekam!!!!na info!!!!.

Marcin Żary
[Usunięty]
:
witam



w sklepach z narzędziami itp, można niekiedy znaleźć tuleje (rury z twardej zielonej gumy) - stosowane jako tuleje sprężyste w konstrukcji niektórych maszyn, urządzeń. Kupiłem takową, lekko podtoczyłem wymiary które nie pasowały i... po temacie



ceny nie pamiętam



pozdrawiam

: Re: Tuleje gumowe do amortyzatorów tylnich
Piotr 75 napisał/a:
Mam problem z dostaniem tulejek gumowych do mocowania amortyzatorów tylnich.Zjeździłem sklepy z częściami samochodowymi i z wyrobami gumowymi,nie mam pomysłu skąd wziąść te 4 tylejki gumowe?.POMOCY!!!.


Kidyś to przerabiałem może to Ci pomoże http://www.shadow.org.pl/forum/viewtopic.php?t=479

'Nie wiem, nie znam się, nie rozumiem, zarobiony jestem"
:
Shadownik -dzięki za odpowiedz,narazie założyłem na tych co miałem nie są tragiczne,a z twojego patentu skorzystam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group