Pompa paliwa
Odpowiedz do tematu

: Pompa paliwa
Witajcie,
Czy pompa paliwa powinna sie odezwac po przekreceniu zaplonu czy zaczyna prace dopiero podczas " krecenia" rozrusznikiem.
Nie slysze mojej pompy, jednak motocykl normalnie jezdzi. Nie gasnie.
Z gory dzieki za odpowiedz. :-D

Honda Shadow VT 750 C2 (1999)
:
Dariusz77, w mojej pompy nie słyszę a moto jeździ. Tak dla ciekawoski to kiedyś miałem problem z shadowka i podejrzenie padalo na pompę, wymontowałem ją, połączyłem przewody na "krótko" tj. opadowo i o dziwo jeździł.

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Ja swojej też nie słyszę :)

Pozdrawiam
Maciek


I want to break free !
:
Pompa paliwa pracuję tylko wtedy kiedy pracuje silnik.

:
Dzieki Panowie.
Pytam bo mam maly problem z odpaleniem pobdlugim postoju.
Musze chwile pokrecic zeby odpalil.
No nic, zaczne od wymiany swiec.

Honda Shadow VT 750 C2 (1999)
:
Włączając zapłon usłyszysz "cyknięcie" . To nie przekaźnik tylko odzywa się pompa paliwowa, powtarzaj włączanie i wyłączanie zapłonu do momentu kiedy już nie będzie słychać żadnego cyknięcia. Będzie to znaczyć, że komory pływakowe gaźnika zostały napełnione bez potrzeby heblowania rozrusznikiem.

:
efish napisał/a:
Ja swojej też nie słyszę :)


Słyszysz, tylko nie wiesz że to pompa....

:
derek99 napisał/a:
efish napisał/a:
Ja swojej też nie słyszę :)


Słyszysz, tylko nie wiesz że to pompa....


Problem polega na tym, ze nic nie slysze.
Nie ma cykniecia czy tez buczenia.

Honda Shadow VT 750 C2 (1999)
:
Najprosciej to zdjać wężyk na wyjsciu z pompy, kręcić zapłonem i będziesz widział czy podaje paliwo.

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Nie chce zakładać nowego tematu.
Mam uszkodzoną pompę paliwa w RC14
Czy ktoś zna parametry takiej pompy?? jakie ciśnienie daje, albo ile l/min ?
Albo ktoś może polecić jakiś zamiennik?

:
Zestaw naprawczy kup i będzie działała jak nowa

:
tylko że to jest zamiennik, i za bardzo nie wiem co to jest. W niej cewka strzeliła i chyba juz nic z tym sie nie da zrobić.
Czy taka uniwersalna pompa da rade ?
http://allegro.pl/pompa-p...7121766211.html

:
derek99 napisał/a:
efish napisał/a:
Ja swojej też nie słyszę :)


Słyszysz, tylko nie wiesz że to pompa....


Stary już jestem i głuchy bo nic nie słyszę :)

Pozdrawiam
Maciek


I want to break free !
:
terrorysta napisał/a:
tylko że to jest zamiennik, i za bardzo nie wiem co to jest. W niej cewka strzeliła i chyba juz nic z tym sie nie da zrobić.
Czy taka uniwersalna pompa da rade ?
http://allegro.pl/pompa-p...7121766211.html


Pewnie da tylko jaki jest sens kombinować jak dedykowana kosztuje poniżej 200zł.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Z pompą To nie tak prosto jak by się wydawało. Zamienniki to chińskie badziewie które po 100 km. się rozpada. Kupiłem taką w Wrocławiu. Miała być made in germany a okazało się żę to g.... chińskie, za 170,- zł. Rozpadły się styki po godzinie, bo to cienizna i z byle czego. Próbowałem ją naprawić bez powodzenia. Tak że gwarancja i reklamacja z głowy. Mam zamiar kupić używaną, oryginalną i na zapas może znajdę jakieś firmowe styki . Oryginał chodził od 1983r. A chinole i ci co to sprzedają nas zniszczą.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group