Dobry mechanik poszukiwany
Odpowiedz do tematu

: Dobry mechanik poszukiwany
Witam.Poszukuje rzetelnego człowieka który mógłby przejrzeć moją Hanię,głównie chodzi o to że od samego początku Hania odpala raz lepiej raz gorzej :cry: .Kogoś kto zna trochę się na 500-tkach i będzie także mógł zrobić ogólny przegląd.Ja sam mieszkam w okolicach Garwolina więc może ktoś z Warszawy.Pozdrawiam Wojtek

:
Polecam Moto-Ker w Lubartowie. Solidnie i przystępne ceny. Dwa lata z gaźnikiem walczyłem. Im zajęło niecały tydzień po sezonie. Wielu naszych kolegów z okolic Lublina u nich serwisuje, potwierdzą, że można na nich polegać. Namiary znajdziesz w necie i na FB.

Piotrek
:
To co prawda nie Warszawa, ale polecam. Naprawdę polecam.
https://mapa.targeo.pl/robert-mroczkowski-f-u-h-moto-ker~10894414/przedsiebiorstwo-firma/adres

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Dziękuję za informacje,Hania już wstępnie umówiona na wizytę. :-D

:
Jakby co zapraszam do Otwocka choć kolega Łukasz ma 500 powyżej dziurek w nosie, remontowal dwa silniki :lol:

never as good as the first time
:
Dziękuję za wszystkie cenne informacje, wiedziałem że można na was liczyć. Pozdrawiam :-D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group