instrukcja obsługi do VT 750
Odpowiedz do tematu

:
Witam wszystkich ,od tygodnia stałem się posiadaczem hondy VT750 AREO z 2005r proszę podeslijcie oserwisówkę w języku polskim na adres mariuszbo1@live,com

:
Tu jest odpowiedni dział na początek ;-) .

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Witam.
Jestem posiadaczem Hondy VT 750 Black Widow 2002r . potrzebuje instrukcji w języku polskim. yoda6@o2.pl Dziękuje

globi666
:
Witam.
Zaczynam rozgryzać mój motocykl - Honda Shadow VT750C z 2008 r., ale bez instrukcji obsługi słabo to wychodzi. Prosiłbym, jak można, o podesłanie jej, najlepiej w języku polskim na e-maila : zdzisiekg@onet.eu
Dziękuję za pomoc. ;-)
Pozdrawiam.

Ciągle do przodu !!!
:
Witam
Tak zapytam czy dostał ktoś te instrukcję bo do mnie nie dotarła :-(
Interesuje mnie serwisówka do VT750 ACE C2 1999. Będę wdzięczny jak ktoś podeśle. ;-)
email: maciej.jarosz@poczta.fm
Pozdrawiam

:
Ja rowniez poprosze :-D
vitad@wp.pl

Honda Shadow VT 750 C2 (1999)
:
Witam.
Czy ktoś z kolegów kupił instrukcję obsługi HONDA Shadow VT600 VT750 (1988-2014) firmy HAYNES w języku angielskim i może ją ocenić ? Do tej instrukcji dają słownik techniczny angielsko-polski.
Czy warto kupić :?:
Pozdro :-/

Ciągle do przodu !!!
:
Jeśli można prosić - misiek.leszko@interia.pl

z góry dziękuję

:
Witam panowie bardzo proszę o przesłanie instrukcji do cienia 750 zolnierz1981@tlen.pl

:
Witam. Jak ktoś ma w języku PL instrukcję do VT 750 z 2006 będę BBB wdzięczny.
Pozdrawiam: jachymjan@wp.pl

Mychaj
:
Witam. Przyłączam się do prośby kolegi post wyżej. Również posiadam Hondę VT 750 Aero 2004r i gdyby ktoś z forumowiczów podesłał mi jakiegoś linka do instrukcji w PDF będę bardzo wdzięczny ;-) albo przesłał na meila Pozdrawiam
kuba.lexus@interia.pl

:
Wprawdzie nie o serwisówkę proszę ,ale może ktoś ma takie (książka serwisowa ) rozpiski co i kiedy powinno się przejrzeć / wymienić .Mam motocykl VT-750 z 2004 r. kupiłem go ze stanem licznika 24k i po roku zabawy mam 38k . Chciał bym się dalej cieszyć jego bezawaryjną jazdą ,ale zdaję sobie sprawę z tego ,że trzeba co nieco na pewno zrobić .Oleje ,zawory ,klocki to norma i zrobione ,ale może w instrukcji zalecają jakieś bardziej fachowe ,lub ukryte regulacje w okolicach w/w przebiegu :?: .

:
powolny ... proszę
Interwały i zalecane czynności serwisowe

daje linka bo cholerne załączanie plików jest ... cholerne

:
Wielkie dzięki :shock: ,teraz muszę to przełożyć bo wiosna idzie :ride: .

:
tłumaczenie:
https://drive.google.com/file/d/1GA6T4bDh1IJJhc8PpplN7kKYuQBdjS8N/view?usp=sharing

Dziś zrobię to , czego innym się nie chce . Jutro zrobię to , czego inni nie będą w stanie ....
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group