/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
włącznik świateł
Autor Wiadomość
wielo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-01, 02:49   włącznik świateł

Rozbierał już ktoś włącznik świateł (przy manetce).Coś się z nim dzieje nie zawsze da się włączyć światła, trzeba troszkę pomajdrować ,ale wydaje mi się że podczas jazdy światła mrugają (zauważyłem błyski na znakach drogowych) .Może tylko styki zabrudzone podpowiedzcie .
 
 
AJK 
Klucznik-Andrzej


Motocykl: VT 750 C4 04; VF750S 86
Wiek: 67
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 4666
Skąd: Wrocław-Rancho AJK
Wysłany: 2009-02-02, 09:53   

Właśnie borykam sie z tym problemem. Rozebrałem ten wyłącznik i się okazało ze poprzeczne styki były wtopione w plastik obudowy wyłącznika. Prpopnować Tobie mogę tylko wymianę takiego wyłącznika , chyba że wtopienie elementów ruchomych i sprężynek pozwala na jakąkolwiek naprawę tego wyłącznika. Wyłącznik jest mały , elementy plastikowe kruche ( przegrzanie plastiku ) ale jak masz cierpliwość to kombinuj - Mi się udało odratować lecz nie wiem na jak długo to wystarczy. :chytrusek:
 
 
 
wielo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-02, 11:15   

Pocieszyłeś mnie pisząc ze mozna coś wykombinować metodą domową, miejmy nadzieje ze mi tez się uda musze się zmobilizować i zabrać za to.Pozdro
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9472
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2009-02-02, 18:06   

Ja też miałem problem z tym włącznikiem(nie zawsze kontaktował), próbowałem go naprawiać, przeszlifowałem styki, trochę pokleiłem. :chytrusek: Na krótki okres czasu zdało to egzamin, ale tylko na 1-2 dni.

W końcu dałem sobie spokój, wymieniłem na nowy (koszt około 30 zł z przesyłką) i mam spokój. :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
cytawka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-03, 06:12   

Witam, serdecznie , jestem nowy i od niedawna posiadam SHADOW , oczywiście jak to w tym terminie bywa jest teraz w chromowaniu czyszczeniu i malowaniu jak skończę to pozwolę sobie na zamieszczenie zdjęć , ale co do tematu , bo mam tez problem wyłącznika świateł , i przeczytałem że można dokupić sam przełącznik za 30,00 , i moje pytanie czy ta część występuje osobno bez tego całego okablowania i aluminiowej obudowy??? , jeśli tak to proszę o jakieś namiary gdzie można to zamówić
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM