wgniecenie na amortyzatorach
Odpowiedz do tematu

zark24
[Usunięty]
: wgniecenie na amortyzatorach
Cześc

Byłem dzisiaj ogladąc maszyne ogolnie stan super tylko zaniepokoiło mnie wgniecenie http://img91.imageshack.u...11014374rr0.jpg troche na zdjęciu słabo widac .Wydaje mi sie że zawieszenie pracuje ok i nie widac żadnych wycieków. Waściciel twierdzi że wgniecenie powstało w transporcie od lin ale sam nie wiem co o tym sądzic bo zauważyłem na dolnej cześci lagów dwie dośc mocne rysy Niestety mam małe doświadczenie w prowadzeniu tego typu motocykli wiec dla mnie moze byc po krótkiej przejażdżce dobrze a w rzeczywistoś może póżniej okazac sie brutalna :cry: Co o tym myślicie ??? A może znajdzie sie ktoś chętny z doświadczeniem na przejażdzke do Konina :-D z góry dzieki i Pozdrawiam

:
jeśli to szklanka to sprawa do rozważenia, ale jeśli to rura teleskopu to sobie daruj...

Jadę jadę na motorze...
:
Cezar -jak dostała szklanka to można ją wyciągnąć ,lecz koniecznie trzeba sprawdzić rurę .Jeśli jest polerowana i nie ma na niej warstwy lakieru zabezpieczającego aluminium to trzeba se odpuścić bo była na 100% prostowana

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
:
Wydaje mio się że jest to ten sprzęt i coś już o nim u nas było.

zark24
[Usunięty]
:
Było było jakieś 2 tyg temu pytałem czy ktoś wie coś o tym sprzęcie ale niestety nic nikt nie wie, więc wybralem sie na obejrzenie do Konina no i właśnie tam zobczyłem te wgniecenie na lewej szklance :-( Dzisiaj bedzie tam mój kolega który ma duże doświadczenie w tego typu motocyklach wiec moje wątpliwości pewnie się wyjaśnią .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group