vt 600 dławi się na zimnym silniku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

wielo
[Usunięty]
: vt 600 dławi się na zimnym silniku
Czy to normalne ze po odpaleniu w temperaturze 15 st. C.i zredukowaniu ssania do minimum silnik po dodaniu gazu dławi sie i gaśnie?

:
jesli silnik jest zimny... to chyba tak - zalewasz świece paliwem i tyle.

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
potfur napisał/a:
jesli silnik jest zimny... to chyba tak - zalewasz świece paliwem i tyle.




Trafna opinia i prawdziwa :thx

wielo
[Usunięty]
:
Czy jest jakiś czujnik który sygnalizuje ze mozna wyłączyć ssanie ? Czy poprostu po jakimś czasie wyłączyć gdy wchodzi dobrze na obroty ?.I mam jeszcze jedno pytanie lepiej rozgrzewać silnik po porannym odpaleniu podczas jazdy czy lepiej na postoju

:
Nie ma czujnika, silnik musi osiągnąć odpowiednią temperaturę pracy, olej musi też osiągnąć odpowiednią temperaturę. Najlepiej wystawić motocykl z garażu uruchomić silnik odczekać "kilka zdrowasiek" i jak już będzie pracował równo bez ssania i miał wyraźną ochotę do jazdy ruszamy w trasę...

Co do gaśnięcia to oczywiście normalne, że na zimnym silniku normalnie się dławi...

Jadę jadę na motorze...
wielo
[Usunięty]
:
Wielkie dzięki za odpowiedzi .Sorry za moje pewnie banalne pytania ale sami wiecie, 1-wszy motor:). Ciesze się ze trafiłem na Wasze forum pozdro.

:
wielo napisał/a:
Wielkie dzięki za odpowiedzi .Sorry za moje pewnie banalne pytania ale sami wiecie, 1-wszy motor:). Ciesze się ze trafiłem na Wasze forum pozdro.


Witamy i życzymy bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy.

Nie musisz się wstydzić pytać na naszym forum... Nie ma głupich pytań... a czasem lepiej zapytać niż zastanawiać się dniami i martwić lub zrobić głupstwo..

Temat uważam za zamknięty.

Pozdrawiam

Jadę jadę na motorze...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group