Wymiana licznika
Odpowiedz do tematu

adamus65
[Usunięty]
: Wymiana licznika
Po upadku zbila mi sie szybka w predkosciomierzu i wylamal sie gwint do ktorego byla dokrecona linka.Macie moze jakis sklep gdzie to mozna kupic,albo,czy pasuje licznik od innego modelu?

:
Poszukaj po prostu w necie, na Allegro, a najlepiej na ebayu, myślę, że dostaniesz bez problemu. :chytrusek: Nowy w serwisie kosztuje bardzo dużo. :-(

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Raczej allegro, albo oddać gdzieś do naprawy...

Jadę jadę na motorze...
adamus65
[Usunięty]
:
Allegro kontroluje juz dluzszy czas,ale poszperam jeszcze w ebayu,a ktore panstwo w Europie bylo najchojniej obdarowane shadowami?

:
Jeżeli już gdzieś szukać to ebay germany, albo ebay usa. :-D

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
We Wrocławiu w komisie moto na ul .Mickiewicza 58 za budzik od shadow VT 600 wołali 300 zł

adres strony:http://jm100-motocykle.otomoto.pl/

Może będzie ci pasował :?:

:
Rigez napisał/a:
We Wrocławiu w komisie moto na ul .Mickiewicza 58 za budzik od shadow VT 600 wołali 300 zł

adres strony:http://jm100-motocykle.otomoto.pl/

Może będzie ci pasował :?:




A to za nowy ,czy stary z przebiegiem 24 tyś :lol: ? Bo jak ja widzę te wszystkie stare motory na allegro :koso: , z początku lat 90-tych , z przebiegiem 26 do 36 tyś km :shock: , to pusty śmiech mnie ogarnia :koso: . Takie pier...... na antenie :roll:

Podobno żadna praca nie hańbi - oprócz fizycznej.
adamus65
[Usunięty]
:
@Rigez dzieki za podpowiedz,ale juz nie maja i na ebayach tez nic,pozostanie chyba czekac.Dzieki wszystkim za checi

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group